Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - ТЕМА В ПОМОЩ на нуждаещите се от средства за лечение
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

ТЕМА В ПОМОЩ на нуждаещите се от средства за лечение Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Предложения за нови Форуми
Автор Съобщение
boykomail

Регистрирация: May 25, 2005

МнениеПуснато на: 24 12 2006 22:22
 Заглавие: ТЕМА В ПОМОЩ на нуждаещите се от средства за лечение
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Във връзка с темата "Да спасим Дарина"...и
- давайки кураж на семействата и роднините на болните хора да споделим:
>--- ВЯРАта в МАГИЯта на ЖИВОТа,
>--- вярата в добрия изход на нещата,
>--- няколко реда мъдрост, идеи и съвети, молитви и любов, чудеса...;
>-----!!! можеби ТУК /в този форум и в специална тема/ е мястото ДА НАПИШЕМ и ОТСЕЕМ тези редове и за такъв вид ПОДКРЕПА!!!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Akte-X

Регистрирация: Nov 03, 2006
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: 25 12 2006 01:04
 Заглавие:

Код:
Еремия 17:14
Изцели ме, Господи, и ще бъда изцелен;
Спаси ме и ще бъда спасен;
Защото с Тебе аз се хваля.

Код:
Деяния 4:8 Тогава Петър, изпълнен със Светия Дух, им рече: Началници народни и старейшини,
4:9 ако ни изпитвате днес за едно благодеяние сторено на немощен човек, чрез какво биде той изцелен,
4:10 да знаете всички вие и всичките Израилеви люде, че чрез името на Исуса Христа Назарянина, Когото вие разпнахте, Когото Бог възкреси от мъртвите, чрез това име тоя човек стои пред вас здрав.
4:11 Той е камъкът, който вие зидарите презряхте, който стана глава на ъгъла.
4:12 И чрез никой друг няма спасение; защото няма под небето друго име дадено между {Или: Открито на.}* човеците, чрез което трябва да се спасим.

Код:
 Лука
8:1 И скоро след това Исус ходеше по градове и села да проповядва и да благовестява Божието царство; и с Него бяха дванадесетте ученика,
8:2 и някои жени, които бяха изцелени от зли духове и болести; Мария наречена Магдалина, от която бяха излезли седем беса,

Код:
Деяния
8:5 Така Филип слезе в град Самария и им проповядваше Христа.
8:6 И народът единодушно внимаваше на това, което Филип им говореше, като слушаха всичко, и виждаха знаменията, които вършеше.
8:7 Защото нечистите духове, като викаха със силен глас, излизаха от мнозина, които ги имаха; и мнозина парализирани и куци бидоха изцелени,
8:8 тъй щото настана голяма радост в оня град.

Код:
 2 Летописи
36:16 Но те се присмиваха на Божиите посланици, презираха словата на Господа, и се подиграваха с пророците Му, догдето гневът Му се издигна против людете Му така, че нямаше изцеление.

Колко много цитати казвайки , че трябва да предадеш живота си на Исус и Той ще те изцери.
Аз съм на това мнение , вместо да събираме пари с някакви календарчета или смси ...по добре е да се помолим на Бог .

Регистрирация: Dec 01, 2006
Местожителство: Razgrad

МнениеПуснато на: 27 12 2006 20:30
 Заглавие:

А,моето мнение е- помогни си сам ,за да ти помогни и ГОСПОД.Така,че според мен всеки трябва да направи всичко по силите си.Дори и като в твоя случаи само да се моли

а утре е така далеч.
Мълчанието е доверие -
очите тихо красноречие.
Мигът в прегръдка да заключим,
да бъде наш, да бъде вечен
и който първи проговори
той първи не о
Akte-X

Регистрирация: Nov 03, 2006
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: 27 12 2006 23:46
 Заглавие:

Да но според мен без Бог нищо не става

Регистрирация: Aug 08, 2003
Местожителство: София, България

МнениеПуснато на: 28 12 2006 10:20
 Заглавие:

Akte-X написа:
Да но според мен без Бог нищо не става

Абсолютно е така, Akte-X!
Но това не означава, че не трябва да се опитваме да си помогнем или да правим нещо по въпроса, защото "Бог дава, но в кошара не вкарва."
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Предложения за нови Форуми

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети