Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Какво е за теб музиката?
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Какво е за теб музиката? Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Музика Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
RADIKAL_FREAK

Регистрирация: Nov 14, 2005

МнениеПуснато на: 15 11 2005 17:46
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

е тфа е моита тема!
за мен музиката е едно от наи важните неща. доста време ми отне да престана да преценявам хората по музиката която слу6ат,защото и такъв момент има6е.......
музиката е красиво продължение на 4овешката душа,тя я допълва и я прави о6те по чувствена
познавам хора които са посветили живота си на музиката.тъи наре4ените метъли например,или пънкари и т.н. са хора които са въплатили житеискта си философия в музиката която правят и именно затова я поставят преди вси4ко.
сега като се замисля не6тата които мога да кажа са наи ве4е свързани с конкретни примери за хора напълно посветили се на музиката.тя има огромна власт в/у 4овек . може да управлява неговите настреония. имам един познат , които цял живот е градил в името на музиката-тои слуша готик и си нямате идея колко мн е постигнал. тои е уважвано име в тези среди и аз мн му се въэхищавам. тои е от онези хора които разширяват общоприетите граници. няма да споменавам името му за6тото тои не оби4а да си прави реклама.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Solange

Регистрирация: Oct 24, 2005

МнениеПуснато на: 20 11 2005 15:24
 Заглавие:

Музиката е много важна за мен! За различните стилове музика мога да кажа единствено, че във всеки стил има нещо красиво. Както слушам Веселин Маринов, така слушам и Металика. Постояно слушам музика...или пък си тънаникам някоя песничка Всяка сутрин като стана първата ми работа е да си пусна песента на Steve Wonder- Wonderfull world. Тази песен ме изпълва с особено много позитивна енергия. Имам чувството, че ако не я чуя някоя сутрин нещо не наред.
Какво да ви кажа? Слушайте музика и се обичайте!

Сърдечно. Соланж.
pakodelucia

Регистрирация: Jan 04, 2006
Местожителство: София

МнениеПуснато на: 13 01 2006 13:14
 Заглавие: Re: Какво е за теб музиката?

stel4eto_kiss написа:
Ние имаме най-разнообразни занимания,които да правим през свободното време.А винаги,когато готвиш,учиш,седиш пред компютъра,чистиш или просто седиш и убиваш времето не слушаш ли музика?Не е ли това първото нещо,за което се сещаш от влизането през вратата?За мен е така!А ти какво мислиш за това "необикновено чудо"?

Музиката ли? Хм...тя е това, което аз не мога да опиша но мога да усетя

Когато ми е мъчно ми става още по мъчно, за да видя, че ми е било добре...Когато ми е радостно ми става още по-радостно за да видя, че може още. А когато мисля, виждам, че не мисля а само си измислям, че си мисля и обмислям
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителяICQ Номер
vague

Регистрирация: Aug 20, 2005
Местожителство: София

МнениеПуснато на: 13 01 2006 15:34
 Заглавие:

споделям мнението на всички ви . музиката е нещото, без което се чувствам непълна. не мога без нея- от първата песен след събуждането, която се сменя често -от evenescence, които ме зареждат с много положителна енергия, през Gloria Estefan, която за момента ме е обсебила с Wrapped, през Kelly Clarcson, която ме кара да се усмихвам и нахъсвам за един супер динамичен ден, през Aerosmith i Bon Jovi, които обожавам, до "Сбогом, моя любов", на Васил Найденов. Колко е различен деня, когато го започнеш с една песен, която слушат чак съседите на 4-тия етаж, вместо със скучния информационен блок на БТВ... и целия ми работен ден е маркиран от музика- радиото в повечето случаи, което запълва празнотата на сивия офис. И после вкъщи- песни, песни, песни- всевъзможни- от евъргриините, през рок баладите, джаз, българска музика и естрада, до класика- за всичко си има настроение...дори гадната чалга понякога ми понася...за всеки един момент си има песен, която го допълва и му придава завършен вид. Нищо не бих понесла по-тежко от липсата на музика. тя разтваря душата ми за всички усещания. Ако някой ден оглушея, светът ще загуби очарованието си. Ако всички, които правят музика, спрат да я създават, тишината и сивотата, които ще последват, ще ме погубят! защото музиката е любов! не може човек, който мрази да твори...и сте прави- това усещане, което музиката внася във всеки е неописуемо. Тя просто се превръща в част от нас самите. Сливане...
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 13 01 2006 16:21
 Заглавие: За MP3 Изпълнителя на Трудния Сайт

Любовта ми към музиката ме накара да завърша музикално училище и да работя като музикант над единадесет години.
Тя ме накара и да поставя MP3 изпълнител в нашия сайт, и мисля че тази тема е удобно място да дам малки напътствия за ползването му.

Всички регистрирани потребители виждат горе в ляво и долу в блокът за потребителите бутончето за MP3 Изпълнителя.
Той работи отлично с бързи връзки (кабел и ADSL над 380KB/sec)
Тези от вас с по-бавни връзки изпитват затруднение в слушането на музика, поради прекъсване.
Ако имате подобен проблем, отворете Трудния Сайт с Internet Explorer и пуснете MP3 Изпълнителя да работи докато не сте на компютъра (може да намалите звука). Той ще сваля музиката и ще я записва в папката за временни интернет файлове. След първото изпълнение на песента прекъсването ще изчезне, понеже тя вече не се сваля от Интернета, а се изпълнява от вашия компютър.

Ако имате неограничен абонамент за Интернета, бихте могли да свалите всички песни за няколко нощи, и после да си ги слушате.

Внимание!!!
Не изтривайте временните Интернет файлове.

Желая ви приятни минути с подбраната музика от Трудния Сайт

Регистрирация: Jan 15, 2006

МнениеПуснато на: 15 01 2006 23:06
 Заглавие:

музиката е не6то без което 4овек неможе
loli

Регистрирация: Apr 21, 2006

МнениеПуснато на: 21 04 2006 20:15
 Заглавие:

С две думи - начин на живот

fetisha

Регистрирация: Jul 02, 2006
Местожителство: Златица

МнениеПуснато на: 02 07 2006 19:50
 Заглавие:

Музиката за мен... определено не е всичко , определено не е начин на живот. Но знаете ли , когато съм тъжна и слушам някоя меланхолична песен - разплаквам се. В музиката има красота , аз ценя красотата навсякъде. Не мога да опиша чувството , което се заражда в мен когато чуя някоя красива песен.Сякаш любовта и щастието преливат в мен. И затова почвам да давам на света от себе си - да почувства и той малка част от музиката . Музиката за мен е вдъхновение , утеха , послание. Опитвам се да я ценя и разбирам .
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение ICQ Номер
Гост1

Регистрирация: Aug 16, 2007
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: 24 08 2007 11:45
 Заглавие: ВАЯТЕЛКА НА ВАЯТЕЛИТЕ

В НАЧАЛОТО БЕ МУЗИКАТА

Каквато е музиката,
такива са и вътрешните трептения.
Каквито са вътрешните трептения,
такъв е и танцът.
Какъвто е танцът, такава е и любовта,
такъв е и сексът.
Каквито са любовта и сексът, такова е и зачатието.
Каквото е заченато, това се и ражда.
А каквото се ражда, такава е и попарата.
Попарата, която сам си дробиш
и сам сърбаш.
Но оставяш от нея и на идващите след тебе…
и на идващите след идващите.

А кой поръчва музиката?
Който плаща.
А кой плаща?!…
Който иска да те направи като себе си,
за да те владее по-лесно.

Затуй:

Не слушай от други поръчана музика,
не танцувай под нейните звуци!!!...
Та нали музиката, която слушаш е път към твоето сърце - към способност и стил да обичаш.
Та нали музиката, която изпълняваш е самото твое сърце - неговия външен израз и твоите вътрешни устои.
Та нали музиката, под чиито звуци танцуваш е силата, с която караш другите да те обичат.

Музиката е основен двигател и ваятел на любовта, а любовта - на всичко останало. Тя е главната формираща сила в твоя живот - матрицата на твоето бъдеще.

Затуй:

Обърни се навътре - към собствените дълбини и устои - и рови там дълго и неуморно, докато откриеш своята музика, своя танц, своя образ любим, своята жажда за него! Намери всичко най-свое от века! Дай му тогава воля и израз навън, тъй щото околното пространство и всичко, което го населява - по-близко и по-далечно - да затрепти и заехти в същия ритъм…И едва тогава продължи и напред… за да срещнеш и намериш най-необходимото ти!
щ
Гост

МнениеПуснато на: 14 01 2008 18:21
 Заглавие: шщщ

елан написа:
В сайта има много теми, в които не се говори задължително за Бог
И както ти имаш право на лично мнение мила, така и другите имат правото да вярват или не в Бог.

Не ме изненадва мнението ти за сектата, защото съм минала по този път и аз преди година И сега ме е срам, че съм си го помислила изобщо

Дали ще останеш или не тук, не е важно. Важното е да продължиш по Пътя си с Любов Защото я има в теб - раздавай я

Поздрави !

Sara86

Регистрирация: Sep 25, 2010

МнениеПуснато на: 25 09 2010 19:26
 Заглавие:

Музиката за мен е почти всичко, имам чувството, че без нея не мога да живея...
lesna

Регистрирация: Nov 21, 2008

МнениеПуснато на: 05 12 2010 19:45
 Заглавие:

lesna

МнениеПуснато на: 15 12 2010 10:23
 Заглавие:

lesna

МнениеПуснато на: 17 12 2010 12:32
 Заглавие:

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Музика Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети