Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Помощ по химия и физика
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Помощ по химия и физика Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Помощ за Ученици и Студенти Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
hello_kitty

Регистрирация: Jan 02, 2011
Местожителство: City Dream

МнениеПуснато на: 02 01 2011 22:20
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравей!! Не съм много добра и по двата предмета но имам голяма нужда от помощ по химия... Може ли да ми напишеш валентноста на всички химични елементи предимно от 7, 6, 5 и 4 период.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение ICQ Номер
bugi_1992

Регистрирация: Feb 02, 2011

МнениеПуснато на: 02 02 2011 14:56
 Заглавие: Въпросчета

Здравейте аз съм 12ти клас и ще държа матура по химия но в гимназията кадето уча тя се учи до 10ти клас а до колкото разбрах в матурата ще има и неща които се изучават и след 10ти клас та въпроса ми е може ли някои да ми разясни тез неща да ми каже кои са и каде да ги търса или тук да ги напиеш
до колкото знам може да има въпроси за стоиностите на квантовите числа и техните означения нещо което не знам и не разбирам друго нещо което също дочух че е възможно да ми е полезно и може да го има е Атомни орбитали.Квантови клетки.Принцип на Паули.Правило на Хунд.Правило на Клечковскиили пък Изглаждане на електронната структора на елементите там наи вече не ми е ясно това за електронната конфигорация как става примерно за бора защо е 1s на 2ра степен 2s на втора степен 2р на първа степен и така
помолих учетела по химия да ми даде някакви материали за това и ми е принтирал някакви неща но там е съсвем информативно и не е обеснено лесно за разбиране за това моля ви помогнете
Благодаря предварително
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
thepowah

Регистрирация: Aug 31, 2011

МнениеПуснато на: 31 08 2011 00:27
 Заглавие:

Здравей osa останах на изпит по Химия за 7-ми клас. Можели да ми обясниш повече за Валентност, Таблицата на Менделеев и да разбирам кога нещо е диоксид триоксид.... ( 2- диоксид 3-триоксид 4,5,6..-? )
miro0o00

Регистрирация: Feb 15, 2012

МнениеПуснато на: 15 02 2012 18:32
 Заглавие:

ako moje da mi napi6ite izomerite na heptanol
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Помощ за Ученици и Студенти Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети