Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Моето УСЕЩАНЕ за при4ините, които Провалиха Труден на изпита
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Моето УСЕЩАНЕ за при4ините, които Провалиха Труден на изпита Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден
Автор Съобщение
tanariil

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 16 02 2005 15:13
 Заглавие: Моето УСЕЩАНЕ за при4ините, които Провалиха Труден на изпита
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Понеже съм открит 4овек, ако и на някои това хи4 да не им понася, сега ще пи666а за своите УСЕЩАНИЯ.
УТО4НЯВАМ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ДОМА СИ НЯМАТ ТЪЛКОВЕН РЕ4НИК, 4Е "УСЕЩАМ" НЯМА НИЩО ОБЩО С "ОБВИНЯВАМ"! Уто4нявам, 4е тези УСЕЩАНИЯ не е задължително да са верни и 4е може би гре666а.

И така - споделям тези усещания, които се появиха у мен, в резултат на моите наблюдения над държанието на Труден по време на изпита.

За Труден обявил се за Брат на Исус - На Труден вероятно му е зву4ало като хубаво изказване към Крисун, но сега ве4е се страхува от искането ми да го докаже това твърдение с ДЕЛА, а не с ДУМИ.

За Висарион. Труден знае, 4е Висарион не знае, 4е Труден се е самообявил за негов брат. Страх у Труден - ами сега какво ще стане ако Висарион наистина е мошенник или каже - какъв брат си ми ти бе?

За У4ителството - Труден би искал да бъде У4ител. Проблемът е в У4ениците. Някои никога няма да допуснат да бъдат У4еници и именно тези някои вероятно Плашат Труден. Това ми хрумна в резултат от написаното от Труден до мен:
"Май искаш да бъдеш УЧИТЕЛ, а аз изпитван ученик"
Според мен затова избягва ДЕЛА, а ме праща да му 4ета сайта (ДУМИТЕ МУ, но аз не желая думи, аз гледам само ДЕЛАТА МУ, с ДУМИТЕ МУ ОТДАВНА ПРИКЛЮ4ИХ), все едно не съм тук от 2003 година и не съм му 4ела вси4ко написано от него.

За Несъгласните с Труден - баннати и тръгнали си сами, или оставащи, но обвиняващи го в егоизъм и т.н. Страх от повторна среща с тях от страна на Труден. Има може би в тези хора особен заряд, който удря труден, напук на твърденията му, 4е е брат на исус, със силата на ток от ел. стълб. Ток, който пла666и, защото казва ОНОВА, ДЕТО НЕ ИСКА ДА БЪДЕ КАЗВАНО В НЕГОВИЯ ФОРУМ И НЕ ЗНАЕ КАК ДА ГО СПРЕ. СТРАХ, 4е може да не се окаже идеален и вместо токът да го подмине, този ток да го убие на място.

За Припомнянето - Страх у Труден, 4е Припомня ИЛЮЗИИ.

Толкоз за МОИТЕ УСЕЩАНИЯ - ДАЛИ ТЕ СА ВЕРНИ ИЛИ НЕ СА, АЗ НЕ ЗНАМ.
----------------------------------------------------------
бележка под линия: ЗА АРОГАНТНИТЕ И ИНТРИГАНТИТЕ -

ВИЕ НЕ СТЕ ТЕЗИ, КОИТО ОПРЕДЕЛЯТ НИТО КАКЪВ Е ТРУДЕН, НИТО СТЕ ТЕЗИ, КОИТО МОЖЕТЕ ДА ОПРЕДЕЛИТЕ КАКТО МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ТРУДЕН, ТАКА И МОИТЕ УСЕЩАНИЯ ЗА ТРУДЕН, ТАКА 4Е ПОДВИЙТЕ СИ ЗМИЙСКИТЕ ЕЗИЦИ И СЕ ДРЪЖТЕ КУЛТУРНО, АКО ИЗОБЩО ЗНАЕТЕ КАКВО ОЗНА4АВА ТАЗИ ДУМА!!!

МнениеПуснато на: 16 02 2005 15:19
 Заглавие:

И още едно мое усещане:
СТРАХ У ТРУДЕН ОТ МОЯ ФОРУМ. СТРАХ У ТРУДЕН, 4Е ТАМ НЕСЪГЛАСНИТЕ С НЕГО СА МНОГО И ЕДВА ЛИ НЕ ГО 4АКАТ С ВИЛИ4КА И НОЖ4Е В РЪКА И СЕ КАНЯТ ДА ГО ИЗЯДЪТ ЦЯЛ ЦЕЛИНИ4ЪК НА МАЛКИ ХАПКИ!

Регистрирация: Feb 12, 2005

МнениеПуснато на: 16 02 2005 20:44
 Заглавие:

Скъпа ми Танариил,
При така отправена покана, и готова препечена пържола би си пуснала крачета, и би избягала далече от това местенце, на което си организирате похапването. Със сигурност ще има някой нормално гладен човек, който ще благодари и ще оцени стойността на живота си именно с тази избягала пържола. И не викайте моля, вече Ви писах за това, а Вашите усещания са си ваши, всеки си има различни усещания. Не вярвям на това, сатанистка да се изповядва. Но и така да е, от кой ще си вземете причастието. Или, изповядвате се, а после, причаквате падрето отзад зад църквицата му, и яко го ступвате. Като се замисля, и това е възможно, защото да речем падрето бил малко извратен и пощипнал някои части на детето Ви или нещо подобно на неделната литургия, но дали случая, в който сме така или иначе замесени, най-малко като четящи хора, е такъв?
Така и не зная какво против имате Труден, а дали сте права или пък той е прав, това още по-малко ми е ясно. Така че, за това помолих още от началото, ако ще правите нещо, правете го не като в евтин трилър, направете го например като в онзи старичък филм, "Ангелско сърце", на Алън Паркър, е там си беше професионално сатанинско изпълнение.

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
tanariil

МнениеПуснато на: 18 02 2005 17:52
 Заглавие:

Поканата не е отправена така. Както се вижда - това е краят на изпита и резултатите от него.
И пак ПОВТАРЯМ - може би за хиляден път!
НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ТРУДЕН!

МнениеПуснато на: 18 02 2005 20:14
 Заглавие:

Имам усещане за някаква Трудна Гордост. Може и да бъркам.

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети