Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - В БИТКА ЗА МИР
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

В БИТКА ЗА МИР Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден
Автор Съобщение
tanariil

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 22 02 2005 20:26
 Заглавие: В БИТКА ЗА МИР
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мирът не е възможен, защото има хора, които не желаят Мир, поради прекомерна Гордост. Гордостта е най-лошия враг, който може да има някой.

ВОЙНАТА с този враг, а именно Гордостта, изисква огромна Ли4на Сила. Като за на4ало на битката се иска минимум осъзнаването, 4е винаги има по-добри от нас, 4е не сме във вси4ко прави и т.н. Все сложни за осъзнаване от възгордял се работи. Толкова сложни, 4е няма да питам Труден дали ги осъзнава колко са сложни, защото предполагам, 4е отговорът, който ще ми даде, ще вклю4ва главно и основно Приказки, гарнирани пак главно и основно с още Приказки, пък като за десерт - ИЗНЕНАДАААА - СТАРИ ПРИКАЗКИ НА ЦИТАТ (а ДЕЛАТА са друга тема, която е дале4 от Труден то4но толкова, колкото аз съм дале4 от Бог)

Хей Труден, как иска666 да обсъждам ли4ността ти - гарнирано с мноооооого Трудни Приказки или гарнирано с много Трудно Мъл4ание?! ( за Делата ве4е ми стана ясно, 4е са слабата ти страна, затова хи4 и не те питам дали иска666 гарнитура с Дела).

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 22 02 2005 21:05
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Разбира се винаги може666 да заяви66, 4е у мен има злоба и да се скрие666 зад това. Уви, аз съм сатанистка (и като се бия за приятелството, на което държа, съм злобни4ка)....

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети