Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Изтребване на форум "сатанизъм" в момента заключен
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Изтребване на форум "сатанизъм" в момента заключен Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Предложения за нови Форуми
Poll :: желаете ли окончателно изтриване на форум "сатанизъм"

ДА
85%
 85%  [ 6 ]
НЕ
14%
 14%  [ 1 ]
Общо гласове : 7

Автор Съобщение
tanariil

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 01 05 2005 09:56
 Заглавие: Изтребване на форум "сатанизъм" в момента заключен
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Желаете ли форум "сатанизъм" да спре да се набива в очите ви всеки път щом решите да видите всички категории форуми? На мен лично ми втръсна да го гледам. Той е недействащ и само така си заема място.

И във връзка с това, понеже явно само моите молби са недостатъчни за изобщо крайното и тоталното окончателно изтриване на този ненужен тук форум, реших да видя колко хора тук не искат да им се мандахерца пред погледа недействащ форум "сатанизъм".

Ако сте "ЗА" окончателното изтриване на "сатанизъм" от трудния сайт, гласувайте с "ДА", а ако ви се наблюдава недействащ форум "сатанизъм", гласувайте с "НЕ"! И дано админа вземе мерки, ако се окаже, че не само на мен ми е втръснало да виждам този форум!

----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 01 05 2005 11:49
 Заглавие:

Преди да си легна в два часа тази сутрин, си мислех точно за това, tanariil - този форум не му е вече мястото тука.

Благодаря ти, че ми помагаш в това мое решение.
Няма да изчакам гласуването, и ще изтрия форумът... макар и повечето от нас да имаме добри спомени от него

Благодаря на Tanariil, за това че предложи създаването и изтриването на този форум. Благодаря и на всички, които вземаха участие в него.

Днес е Велик Ден - Христос Възкресе, Приятели!

Труден

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 05 05 2005 17:00
 Заглавие: Благодаря

Благодаря ти много за разбирането и за съдействието, Труден. На форум "сатанизъм" мястото му наистина не е тука. Може би от самото начало мястото му не бе666е тук.

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Предложения за нови Форуми

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети