Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Koй е ..............
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Koй е .............. Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден Иди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
divinebeauty

Регистрирация: Oct 05, 2005
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: 10 10 2005 14:07
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Само ще споделя че вече имам Учител, чието име няма да спомена, за да не си направиш гаргара и с това.
Твоята оценка не ми прави толкова голямо впечатление, защото виждам че има нещо фанатично в думите ти.
Не виждам в теб модел за подражание.
Не виждам светлина в думите ти.
Не виждам лековитост в силата ти.

И не виждам огромната привилегия която си ми дал, с това че един човек пише във форума ти.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 10 10 2005 14:54
 Заглавие:

Наистина правиш голяма услуга на учителя си, като не му споменаваш името...
Целувка (Kiss)

МнениеПуснато на: 10 10 2005 15:44
 Заглавие:

писна ми от глупостите, явно за теб всичко това е начин да се разтоварваш след тежкия ден, поеми отговорност за поведението си.
Духовността ще се възроди и ще обедини всички хора, иначе нищо няма да има смисъл.
Ако не работиш в името на любовта, Бог си знае работата
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 10 10 2005 16:20
 Заглавие:

...

МнениеПуснато на: 11 10 2005 10:07
 Заглавие:

.....................понякога в спора се ражда истината, е да само понякога.......................Image
Deni

Регистрирация: Aug 09, 2003
Местожителство: Sofia, Bulgaria

МнениеПуснато на: 14 10 2005 14:01
 Заглавие:

Цитат:
Виждам че се ядосваш, за това спирам с опитите си да извикам в теб нормално отношение. ти не си само горд, а прекалено горделив, и мога да ти кажа че съм стигнала дотам да разпознавам истината

Значи, не знам колко трябва да е умен един човек за да види какъв си хипократ, но не бих казал че му трябва толкова голям интелект. Във тези три линии ти доказа че ТИ си горделивата и че ТИ си тази която се ядосва. Каква истина разпознаваш ти? Тази която на ТЕБЕ ти се иска да знаеш или тази която и ИСТИНСКА? Защото не мене ми се струва че е първото. Това според мене е пълна горделивост. Труден не се опитва да ти наложи неговото мнение и за това той се опитва да ти "разклати" малко клона че току виж си се събудила.

И най-важното което не разбра е че не е важно кой те е учил а че си се НАУЧИЛА. Защото и учителите са били ученици някога.
Ricardo

Регистрирация: Sep 22, 2005
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: 17 10 2005 10:05
 Заглавие: Не съдете!

Бог не разкрива Божията същност чрез външно наблюдение, а чрез вътрешно изживяване. И когато вътрешното изживяване е разкрило Божията същност, външното наблюдение не е необходимо. А ако външното наблюдение е необходимо, вътрешното изживяване не е възможно.
В света на Бога няма "трябва" и "не трябва". Правим каквото пожелаем. Правим това, което изразява същността ни, което ни представя в по-величествен вариант на самите Нас. Ако искаме да страдаме, страдаме.
Да не осъждаме и не порицаваме, тъй като не знаем защо нещо се случва и до какво ще доведе.
Нека да запомним следното: онова, което порицаем, на свой ред ще порицае нас и един ден ние ще се превърнем в онова, което сме осъдили.
Нека да се стремим да променим нещата, които вече не отразяват най визшата ни представа за това Ние Кои Сме(или подкрепим други, които ги променят). И да благословим всичко, защото Бог го е сътворил чрез живя живот, а той е най-великото творение.
А на темата учители:
2 Тимотей 4:3 Защото ще дойде време, когато няма да търпят здравото учение; но, понеже ги сърбят ушите, ще си натрупат учители по своите страсти!

Нека всеки сам да си разбере,кой прав и кой крив!
БОГ ДА БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИ ВАС!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение ICQ Номер
divinebeauty

МнениеПуснато на: 17 10 2005 13:58
 Заглавие: изход

аз излязох от темата , но Дени е решил/а че е защото няма какво да кажа но не е така.
Искам да отбележа за бъдещите четящи че нямам нищо лично срещу Труден, просто неговото учение не е за мен.
И ще повторя аз лично съм толерантна към пътя на всеки да търси истината и лично не се сърдя че не ме разбират точно в това "общество", все пак ако някой намира помощ за духовното си израстване тук , прав му път.

Бог да благослови всеки търсач по трънливия път към истината

Повече не искам да подклаждам огъня, затова благодаря за вниманието.Image
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден Иди на страница Предишна  1, 2

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети