Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Закачки от темата "Мисъл"
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Закачки от темата "Мисъл" Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Остроумничене и Сарказъм Иди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
passer-by

Регистрирация: Jan 19, 2006
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: 02 04 2006 21:27
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Всичко до irini е quote.
Грешката с неправилния цитат, моля да извините!

Регистрирация: Nov 21, 2003
Местожителство: Холандия

МнениеПуснато на: 02 04 2006 21:33
 Заглавие:

passer-by написа:
Всичко до irini е quote.
Грешката с неправилния цитат, моля да извините!

Че какво лошо е казала irini. Според мен е права, както винаги.
Да, irini, elan,Труден - те са ми огледало, по тях си сверявам часовника.
Начинът ти на писане ми е познат
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
irini

Регистрирация: Aug 05, 2004
Местожителство: България/София

МнениеПуснато на: 02 04 2006 21:34
 Заглавие:

Виж сега passer-by, аре да не се отклоняваме от темата.
Тя бе за мисълта, а не мнението ти за определени потребители на Труден Уеб Сайт!

Евангелие на Тома
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителя
passer-by

МнениеПуснато на: 03 04 2006 10:29
 Заглавие:

Ако се върнеш назад ще видиш, че аз изказах мнението си. Също така ще видиш, че когато изказвах мнението си не съм давала друго мнение освен мнението си за мисълта
Останалото беше отговор на това, което ми отгвориха. Така, че моля те не обръщай нещата, защото не сме чак толкова глупави, нали?

МнениеПуснато на: 03 04 2006 10:38
 Заглавие:

passer-by написа:
Ако се върнеш назад ще видиш, че аз изказах мнението си. Също така ще видиш, че когато изказвах мнението си не съм давала друго мнение освен мнението си за мисълта
Останалото беше отговор на това, което ми отгвориха. Така, че моля те не обръщай нещата, защото не сме чак толкова глупави, нали?

Всъщност, ти започна нападката към irini, когато каза, че тя не е "убивала" мисълта.
Цитат:
А ти Велика Убийце кога си го правила, че усмивката ти е толкова смешна на фона на изказването ти

А irini наистина е "убивала" мисълта, така че знае какво говори.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
passer-by

МнениеПуснато на: 03 04 2006 13:14
 Заглавие:

Прочети постинга преди този отговор и се опитай да не си толкова пристрастен. Може и да разбереш защо съм реагирала така. Не се притеснявай много, ако ме разбереш. Аз няма да се притесня, ако не го направиш

МнениеПуснато на: 03 04 2006 13:24
 Заглавие:

passer-by написа:
Прочети постинга преди този отговор и се опитай да не си толкова пристрастен. Може и да разбереш защо съм реагирала така. Не се притеснявай много, ако ме разбереш. Аз няма да се притесня, ако не го направиш

Прочетох го много пъти, и не видях нещо лошо.
Може и да съм пристрастен, но то е, защото знам irini как разсъждава и какво стои зад думите и.
Уверявам те, нищо лично срещу теб не е казала.
Ние не можем да се обидим от казаното от някой Приятел, защото то е казано с Любов, а не с идеята да обиди човека отсреща.
Това е същото, все едно Труден да ми каже:"Иво, ти си СМОТАНЯК". Повярвай ми, няма да му отговоря:"Ми ти да не си по-хубав". Нито ще си го помисля. Просто защото знам какво има предвид, като ми напише така.
С irini е същото.
passer-by

МнениеПуснато на: 03 04 2006 17:28
 Заглавие:

Разбирам твоята гледна точка (която irini така и не подкрепи ) и оценявам жеста, че се опита да ми обясниш как според те стоят нещата. Все пак нямаше нужда от толкова успокоителен тон, не съм бясна и не хапя Нищо в този сайт не е в състояние да ме ядоса. Прекалено голяма е понякога границата в мисленет ни, за да се правя, че не съществува. А с тази нагласа няма как и на кого да се ядосам. Но винаги говоря с хората така, както те говорят с мен - това е вид уважение на избора на отношението на даден човек към мен. Ако той иска да се караме - ок, ако иска да говотрим спокойно - още по-добре. Благодаря още веднъж не толкова за самото обяснение, колкото за времето, което си ми отделил.

МнениеПуснато на: 03 04 2006 18:54
 Заглавие:

passer-by написа:
Разбирам твоята гледна точка (която irini така и не подкрепи ) и оценявам жеста, че се опита да ми обясниш как според те стоят нещата. Все пак нямаше нужда от толкова успокоителен тон, не съм бясна и не хапя Нищо в този сайт не е в състояние да ме ядоса. Прекалено голяма е понякога границата в мисленет ни, за да се правя, че не съществува. А с тази нагласа няма как и на кого да се ядосам. Но винаги говоря с хората така, както те говорят с мен - това е вид уважение на избора на отношението на даден човек към мен. Ако той иска да се караме - ок, ако иска да говотрим спокойно - още по-добре. Благодаря още веднъж не толкова за самото обяснение, колкото за времето, което си ми отделил.

Все пак не ми харесват разсъжденията ти. По принцип, не би трябвало да отвръщаме на злото със зло. Тоест ако някой иска да се кара, би трябвало ние да не искаме, нали?
Иначе винаги бих ти отделил време. Няма проблеми. И пак искам да ти кажа, не те уча, само ти казвам какво мисля.
passer-by

МнениеПуснато на: 03 04 2006 20:37
 Заглавие:

Цитат:

Все пак не ми харесват разсъжденията ти. По принцип, не би трябвало да отвръщаме на злото със зло. Тоест ако някой иска да се кара, би трябвало ние да не искаме, нали?

Това да се караш не е зло. Това да се караш понякога е сила да дадеш/отвърнеш на Другия с необходимостта/нуждата, която изпитва по различни причини. Както змийският серум е и лек, и отрова - така и твоят отговор/отношение може да бъде и караница/ юскандал/"зло", така и лекарство за Другия. Стига да имаш някакъв имунитет, да даваш на другия по този начин, не е вземане от твоята доброта. Добротата не е само добро отношение, мили думи и подадена ръка. Добротата може да заема и точно обратния смисъл. Стига да позволиш едното да бъде повече от другото.

Поправено от elan

МнениеПуснато на: 03 04 2006 20:42
 Заглавие:

М.... му! Няма да се науча да пиша на тоя сайт Да знаеш Ники, ти си виновен

МнениеПуснато на: 03 04 2006 20:59
 Заглавие:

мерси, elan. въпреки че тая ваша работа ми се струва неблагодарна

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Остроумничене и Сарказъм Иди на страница Предишна  1, 2

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети