Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Няколко реда за мен, Труден
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Няколко реда за мен, Труден Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден
Автор Съобщение
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 20 06 2006 21:59
 Заглавие: Няколко реда за мен, Труден
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Мисля, че по-рано трябваше да кажа нещо за себе си, та да не се налага в писма и лични съобщения да ми задавате лични въпроси от рода на: "Защо ИЗБЯГА в ЮАР?", "Ти от коя секта си?", "Защо не обичаш християните?" и още много подобни, за които не съм предполагал, че може да се задат толкова пряко и "непринудено".

--------

Казвам се Николай Димитров Сисоев и съм роден на 29.03.1957 година в гр. Белене, Плевенско.
Понеже съм роден малко преди полунощ, рожденната ми дата е записана на 30 март.
Когато съм бил на около две години, родителите ми се преместили да живеят в гр. Плевен, и това ме е направило плевенчанин (плевналия).

Завършил съм Средно Сержантско Военно Музикално Училище "Маестро Георги Атанасов" в гр. София, със специалност кларинет.
Моят дядо беше строител, но свиреше флигорна на селските сватби, баща ми беше военен музикант в Плевен, а след завършавнето на училището, аз заех мястото му в оркестъра.

Единадесет години служих като военен музикант в Школата за Запасни Офицери "Христо Ботев" - гр. Плевен
Уволних се по желание от армията, с чин старшина.

Следващата ми професия беше леяр на машина за леене на алуминии с противоналягане в НИПКИТМ - гр.Плевен
След това смених още няколко професии, като последното, което работих в България беше Управител на заведение под аренда.

Не съм бил член на БКП, но във военното училище бях комсомолски секретар, защото най-добре се справях с уреждането на танцови забави с девическите училища в София

Говоря английски, руски и румънски езици, и се справям задоволително със сръбски.

Напуснах България с надеждата, че ще намеря един по-уреден живот, в който да не съм "на тръни", че утре децата ми трябва да се нахранят.
Изборът "ЮАР" беше почти като на тото - предложиха ми виза за Канада или ЮАР и аз избрах Африка (по-топличкое е).

В ЮАР по някакво чудо, станах дърводелец.
Професията ми харесва, а и хората харесват работата ми и ме ценят.

Християнин съм (Българска Православна Църква), и Обичам Християните.
Предполагам, че по-различното ми третиране на някои църковно-християнски догми, ме правят да звуча ЕРЕТИЧНО, но до сега не се е намерил поп или теолог, който да е опровергал моето виждане за Христос и Християнството.

За Бог се замислих доста късно(краят на 1999 година), но със сигурност това е било най-точното време, в което съм можел да разбера и да усетя Бог.

Truden Web Site се появи като естествен акт на моето Аз.
(Аз обичам да имам приятели, за да мога да споделям с тях това, което имам.)

Когато мислите и говорите за този Web Site, не мислете за него като за сайта на Труден, а като за "нашия сайт", или като за сайта на "трудните приятели".
Защото този сайт беше МОЙ до момента на първият регистрирал се потребител.

Всичко което виждате и имате в Нашия Сайт е дело на такива като вас. Пазете си го и си го поддържайте като ваш дом.
За сега аз съм един от домоуправителите, и ако по някога съм малко рязък и груб, то е в името на чистотата и реда на Нашия Дом.

Ако имате въпроси, не се притеснявайте да ги зададете

Желая ви приятни минути в Нашия Сайт!

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети