Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Хроничен колит с диария
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Хроничен колит с диария Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Здраве
Автор Съобщение
сани
Гост

МнениеПуснато на: 13 11 2008 11:22
 Заглавие: Хроничен колит с диария
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте ,
моля за медицински съвет.Преди 1 година получих бъбречна криза и бях в болница 1 седмица,даваха ми доста лекарстава и антибиотици след като ме изписаха също пих доста антибиотици.Но не ми дадоха нищо за стомашно-чревната флора като пробиотик например. 1 месец
следкато ме изписаха започнах да получавам разстойство и така вече мина 1 година и аз всекидневно съм с разстойство ходя по 3 пъти всеки ден .Ходих няколко пъти при личната ми лекарка тя ми даде ЛАКТОФЛОР и ХИДРАСЕК ,но вече ги пия от 6 месеца (на почивки).Хидрасека не ми понесе и затова не го пия ,а от аптеката си взимам Ентерол капсули и Лопедиум.Правиха ми изследвание за бактерии всичко ми е наред.Не знам какво да правя моля ви посъветвайте ме нещо и моля за някакъв режим за хранене подходящ за мен.
Благодаря предварително

Здравословен
Гост

МнениеПуснато на: 10 12 2008 21:45
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не зная от кой град сте, но си потърсете лекар- хомеопат/ с висше медицинско образование/ и се консултирайте с него.Има много ефикасно лечение - с гранулки,които се поставят под езика до стопяването им.Продават се в АПТЕКА. В цяла Франция хомеопатията е част от здравна каса и французите се лекуват по избор с хомеопатия или с химичска медицина. Повярвай ми, първата е несравнимо по- ефикасна и напълно безвредна. Да, има такава медицина, която вместо да вреди - помага.

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Здраве

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети