Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Новооткрит форум "Тинейджъри"
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Новооткрит форум "Тинейджъри" Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Тинейджъри Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 16 04 2005 16:04
 Заглавие: Новооткрит форум "Тинейджъри"
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ако сте ТИНЕЙДЖЪР, или родител на тинейджър, и имате да споделите нещо за тази трудна и буйна възраст, заповядайте в новооткрития форум "Тинейджъри"

Труден

Светлина
Светлина

Регистрирация: Sep 10, 2003

МнениеПуснато на: 16 04 2005 22:11
 Заглавие:

Браво Труден
Да не си се сетил за мен нещо
Макар аз някак си да не се чувствам точно тийнейджърка....

http://oceansoul.truden.com/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 16 04 2005 22:14
 Заглавие:

Тебе не само на разум, но и на години не те мисля за тинейджър, но дори и да го мисля, то не е лошо

И аз съм бил тинейджър...

Регистрирация: Apr 30, 2004
Местожителство: България, Златица

МнениеПуснато на: 17 04 2005 02:21
 Заглавие:

Имам двама тинейджъри. И се разбирам с тях. За сега

Но винаги ми е правело впечатление едно нещо при тинейджърите и ми е интересно защо при тях е по-силно развито отколкото при другите. Става дума за различността и еднаквостта. Тинейджърите не обичат да са различни. Правят всичко възможно да са еднакви. От облеклото, през начина на общуване и маниерите, до музиката, която слушат -всичко трябва да е еднакво с останалите членове на ,,стадото" ... Защо ?
По принцип повечето хора се страхуват от това да са различни и да ги забелязват, предпочитат да се сливат с общото, но точно тинейджърите, които непрекъснато ,,крещят" ,,Вижте ни, това сме ние и правим така, млади сме и сме различни от вас ! " , в същото време правят всичко възможно да не се различават много помежду си и да е уеднаквят с другите на тяхната възраст, за да ги приемат.

Говоря на децата си, че е прекрасно да си различен. Но може и да греша...
Иска ми се да чуя някой тинейджър какво мисли по въпроса.

Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
ra4kata

Регистрирация: Apr 18, 2005

МнениеПуснато на: 18 04 2005 18:22
 Заглавие:

Ами всъщност аз съм тинейджър и искам да ти кажа че ако не си като останалите останалите те гледат все едно не си достоен за тяхнапример ако не пиеш,не пушиш и не обичаш дискотеките и простотията всички те смятат за нищожество..за съжаление според мен е точно така...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
elan

МнениеПуснато на: 18 04 2005 18:40
 Заглавие:

А ако правиш неща,които не харесваш само, за да си като тях, не се ли чувстваш нищожество в собствените си очи?
И защо трябва да ни интересува какво мислят другите за нас, ако изправяйки се пред огледалото ние самите не харесваме и не приемаме човека, който сме ?
Radko

Регистрирация: Apr 15, 2005
Местожителство: Пред Компютъра

МнениеПуснато на: 19 04 2005 23:29
 Заглавие:

Еми и аз съм тинейджър ама не подръжавам на другите и все пак много хора ме уважават ....
за всички обичам ви !!!
Както се казва който ме мрази пок мен да лази ...
elan

МнениеПуснато на: 20 04 2005 00:26
 Заглавие:

Добре дошъл Радко
И ние те Обичаме

Радвам се, че има млади хора, които не се страхуват да са различни
Дъщеря ми от малка слуша, че да си различен е Дар Божи и сега като я гледам, мисля, че се справя отлично с това. Защото има много приятели, въпреки различността си.

Един Приятел казва, че всички си приличаме по това, че сме различни.
Нека не се срамуваме от това, а да го приемем наистина като Дар Божи

Поздрави !
Radko

Регистрирация: Apr 15, 2005
Местожителство: Пред Компютъра

МнениеПуснато на: 20 04 2005 20:47
 Заглавие:

Цитат:
Добре дошъл Радко

Само да кажа че в чата се писах "RaDo" и не съм съвсем нов
elan

МнениеПуснато на: 20 04 2005 21:10
 Заглавие:

Добре де Не мога ли да ти кажа Добре дошъл и тук ?!
stel4eto_kiss

Регистрирация: Apr 14, 2005
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: 21 04 2005 20:32
 Заглавие: :)

Първо поздравления за прекрасния форум семейство,и най-вече тинейджърите.Truden,измислил си го прекрасно.А колкото до това,че младите хора се уеднаквяват съм напълно несъгласна.Аз например имам свое мнение по повечето въпроси,ходя облечена така както аз се харесвам,не спазвам точно определени тенденции,това,че приятелката ми пропуши-не накара мен да я последвам.Всеки е уникален сам по себе си.Имам връстници,които се притесняват,че ако не си приличат с другите в компанията им,те ще са нещо по-долно и недостойно,но аз твърдо не подкрепям тяхната позиция по този въпрос.Смешно е да се правиш на такъв,какъвто всъщност не си.По този начин кого искаш да излъжеш околните или самия себе си?Аз мисля,че всеки трябва да се харесва,дали това ще бъде като е еднакъв с другите,или пък пълна тяхна противоположност няма значение.Защото ако ти се харесваш и другите ще те харесват!Поздрави!
elan

МнениеПуснато на: 22 04 2005 14:13
 Заглавие: Re: :)

stel4eto_kiss написа:
Защото ако ти се харесваш и другите ще те харесват!

Точно и вярно И е възможно те да поискат да бъдат като теб в един момент

Целувка (Kiss)
Ani

Регистрирация: Jun 28, 2004

МнениеПуснато на: 22 04 2005 17:26
 Заглавие:

Отдавна минах Тинейджърската възраст ,но това не ми пречи всеки ден да се чувствам така.
Може би покрай синът ми,или просто съм една голяма тинейджърка
Отново искам да играя до сутринта по улиците,да танцувам по дискотеките до заранта,и от там направо да поемам пътя за училище.
Отново искам да чувам досадното мърморене на майка:"ти живееш като на хотел тук,даже и кучетата те познават"
За това тинейджъри не подминавайте тези безгрижни години
Целувки и прегръдки
Kigami

Регистрирация: Mar 28, 2005

МнениеПуснато на: 15 05 2005 19:00
 Заглавие:

elan написа:
Но винаги ми е правело впечатление едно нещо при тинейджърите и ми е интересно защо при тях е по-силно развито отколкото при другите. Става дума за различността и еднаквостта. Тинейджърите не обичат да са различни. Правят всичко възможно да са еднакви. От облеклото, през начина на общуване и маниерите, до музиката, която слушат -всичко трябва да е еднакво с останалите членове на ,,стадото" ... Защо ?
По принцип повечето хора се страхуват от това да са различни и да ги забелязват, предпочитат да се сливат с общото, но точно тинейджърите, които непрекъснато ,,крещят" ,,Вижте ни, това сме ние и правим така, млади сме и сме различни от вас ! " , в същото време правят всичко възможно да не се различават много помежду си и да е уеднаквят с другите на тяхната възраст, за да ги приемат.

Изключвам възможността с майка ми да сте едни и също лице (поради асоциирането на еднаквите имена) и говоря нататък..
Има разлика между "не обичам нещо" и "не мога да понеса противополоното".. все пак хората се делят на интроверти и екстроверти и едните не могат да понесат липсата на хора около тях, а другите даже харестват самотата. В обсъжданата възраст човек е под влиянието на разни хормони и също така не по-малко под влиянието на станалите хора, просто защото му липсва пълна представа за света. Според мен е абсолютно нормално, тинейджърите се поддават на разни неща като мода, компания и т.н. Аз в момента съм на 18 и се чудя преди година как не съм се сещал "елементарни" от моята гледна точка неща, а ти искаш (ти, знам че не се говори на "ти" на по-възрастни =) да разбираш хора които са на едно десетина години "назад" в развитието се като индивиди
много поздрави там
корекции нянесени на 16-05-2005 08:57

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Тинейджъри Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети