Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Споделено от АНОН...
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Споделено от АНОН... Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Животът, който ме вълнува
Автор Съобщение
Vasko

Регистрирация: Aug 08, 2003
Местожителство: София, България

МнениеПуснато на: 02 06 2013 14:28
 Заглавие: Споделено от АНОН...
Отговорете с цитатВърнете се в началото

АНОН е пратил текста по-долу в "Статии". Смятам, че мястото му е във форум "Животът, който ме вълнува".

Цитат:
Живота. Това е нещо, което ни е дадено и след раждането ни трябва да се учим на живеем. Но защо е толкова труден и несправедлив понякога? Боря се а всякко нещо с всички усилия и накрая пак не успявам. Падам,изправям се и продължавам и така всеки път , но не знам колко дълго ще продължавам така. Никого не успям да направя нещо от първия път , на важен изпит може да не го взема с половин точка или до последния момент всичко да е вървяло идеално и в последната минута всичко да се провали. Не може ли да не е толкова трудно иска ми се и аз да мога да постигна нещата от първия път, да мога без толкова усилия да успявам или като се трудя толкова да има резултат на края , а не хора които изобщо не се стараят да получават всичко , а а да се скъсвам от работа и пак да се провалям . Какво мислите , какво е това живота и защо е такъв ?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Животът, който ме вълнува

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети