Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Кратка препоръка преди да пишете тук!
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Кратка препоръка преди да пишете тук! Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаДискусията е Заключена - Не могат да се добавят повече мнения Truden Web Site Форуми » Въпроси по Библията
Автор Съобщение
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 26 10 2004 22:26
 Заглавие: Кратка препоръка преди да пишете тук!
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Отварям този Форум, защото не желая да бъда участник в дискусии по Библията целящи нейното принизяване до нивото на НЕВЕЖЕСТВОТО. Ако искате да чуете моето тълкуване на написаното в тази Книга, задайте въпроса си тук.

Единственото, което може да напишете във форум "Въпроси по Библията" е въпрос отнесен към съдържанието на Библията.

Въпросите са зададени към мен - Труден.
Отговорите ги давам само аз.

Ако искате въпросът ви да бъде дискутиран от всички посетители, задайте го във Форум Християнство, или някъде другаде

Може да зададете пояснителен въпрос, ако отговорът не ви задоволява. Ще се постарая да отговарям до тогава, до като сметна, че съм бил достатъчно ясен за питащият, и след това темата ще бъде заключена.

Коментари към въпросите и отговорите не се позволяват, и ще бъдат изтривани.

Ако ви се спори и искате да коментирате въпрос или отговор, може да го направите във Форум Християнство, отваряйки тема със същото име и добавката "коментар", или каквото заглавие вие си решите.

Желая ви Успех

Труден

Създайте нова темаДискусията е Заключена - Не могат да се добавят повече мнения Truden Web Site Форуми » Въпроси по Библията

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети