Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Краят на един труден изпит, формиращ мнението ми за Труден
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Краят на един труден изпит, формиращ мнението ми за Труден Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден Иди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
paracels

Регистрирация: Apr 16, 2005

МнениеПуснато на: 19 04 2005 19:35
 Заглавие: Re: Краят на един труден изпит, формиращ мнението ми за Труд
Отговорете с цитатВърнете се в началото

tanariil написа:
Пояснявам стратегията на изпита, защото го обявявам за приклю4ил, понеже забелязвам невъзможност от страна на Труден да се справи с него.

Труден се възприема като У4ител, понеже отказа на дела да обясни на едно дете, 4е не му е у4ител, с което подвежда не само това дете, но и вси4ки, които 4етат изказванията на това дете, 4е труден му е У4ител. Така 4е изпитът е ориентиран изцяло като към ТРУДЕН-УЧИТЕЛ. Ако труден не иска да бъде третиран като У4ител - нека покаже на дела това, не на ДУМИ!

То4ка първа трудния изпит целеше да се докаже с дела, 4е труден действително е брат на исус и както сам е заявил, а също и брат на висарион, както сам е заявил, а не е самозванец.
Тя целеше Висарион да потвърди дуните му, 4е са братя и 4е не е мошеник, пред зрителите на нова телевизия.
Отказът на Труден да извърши действието - среща с Висарион и заставане пред камера, озна4ава само едно - ТРУДЕН ЛЪЖЕ ХОРАТА, 4Е Е БРАТ НА ИСУС, ВИСАРИОН НЕ ПОДОЗИРА И В НАЙ-СМЕЛИТЕ СИ МЕ4ТИ, 4Е ТРУДЕН МУ Е БРАТ, ВИСАРИОН Е МОШЕНИК И В ТОЗИ СМИСЪЛ И ТРУДЕН Е МОШЕНИК И САМОЗВАНЕЦ-БОГОХУЛНИК.

До тук по отношение на първата 4аст от изпита Труден полу4ава оценка СЛАБ 2.

То4ка вторацелеше да се установи дали Труден има Любов у себе си, защото ако у Труден няма Любов, то Труден КАК ПРЕПОДАВА ЛЮБОВ БЕЗ ДА Я РАЗБИРА?
Исус демонстрира Любовта си към цялото 4ове4ество без изклю4ение, като умря за целта, а после възкръсна.
Самообявилия се за брат на Исус, нарекъл се Труден, трябваше при втората зада4е да демонстрира на дело Любов към хората, които обявиха, 4е не са съгласни с него, защото само така и по никакъв друг на4ин, можеше да ги накара да повярват в него. Труден отказа да демонстрира Любов, защото я няма у себе си. И защото не е брат на исус, както твърди.
За да прикрие, 4е не му се намира Любов към другите, Труден ме обвини, 4е целя с този изпит целя да бъда У4ител, а той изпитван у4еник, с което изказване, труден директно се провали на втория изпит. У ТРУДЕН НЯМА ЛЮБОВ И ТОВА, 4Е СЕ МЪ4И ДА Я ОБЯСНЯВА Е БОГОХУЛСТВО.

На втората 4аст от изпита труден полу4ава оценка СЛАБ 2.

Третата 4аст на изпита целеше Труден да демонстрира как ПРИПОМНЯ на дела. За целта той трябваше да се е справил с втората 4аст на изпита. Но труден, бидейки смотаняк, у когото няма Любов, се провали с втората 4аст на изпита.
ТРУДЕН НЕ ПРИПОМНЯ НИЩО НА НИКОГО, ЗАЩОТО Е ЕДИН СМОТАНЯК, КОЙТО СТРАДА ОТ МЕГАЛОМАНИЯ И ОТ БОЛНИ ФАНТАЗИИ.

АКО ВСЕ ПАК БЪРКАМ - ТРУДЕН ДА СЕ ЯВИ НА ПОПРАВИТЕЛЕН!

СЪГЛАСНО УСЛОВИЯТА, ПРИ КОИТО СЕ Е ПРОВЕЛ ИЗПИТА, ОБЯВЯВАМ НА ВСИ4КИ, 4Е МОЕТО ЛИ4НО МНЕНИЕ ЗА ТРУДЕН Е СЛЕДНОТО:
ЕДИН СМОТАНЯК С МЕГАЛОМАНИЯ И БОЛНИ ФАНТАЗИИ, НА КОЙТО НИКОГА ПОВЕ4Е НЯМА ДА ПРОГОВОРЯ.

АКО ЩЕ ГОВОРЯ С НЯКОЙ - ТОВА ЩЕ Е ОНЗИ ТРУДЕН, КОЙТО ПОЗНАВАХ! аКО ИЗОБЩО ОНЗИ ТРУДЕН СЕ ВЪРНЕ НЯКОГА! СЪС СМОТАНЯЦИ НЕ РАЗГОВАРЯМ. ТОВА Е ОКОН4АТЕЛНО!

"Когато Ученика е готов Учителя сам ще дойде"
от мен- Учителя винаги е бил Тук,но Прилепа не е познал Ноща!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение ICQ Номер
GuideMeGod

Регистрирация: May 23, 2006
Местожителство: Lyaskovets

МнениеПуснато на: 24 05 2006 00:00
 Заглавие:

tanariil написа:

А ти все така я кара666 на ДУМИ. ДУМИТЕ НЕ ЗНА$АТ НИЩО. ЗНА4ЕНИЕ ИМАТ САМО ДЕЛАТА.

И щом не значат нищо, защо ги използваш? Или си падаш по незначещите неща? А когато думите изразяват ИСТИНАТА, тя ... ИСТИНАТА също ли е незначеща? Или ИСТИНАТА е значеща обаче думите който я изразяват са незначещи въпреки, че без тях не винаги можеш да познаеш ИСТИНАТА.

Но какви дела искаш в един форум? Поне аз това разбирам от твоето така силно желание за дела в замяна на думите който са единственото средство за представяне, ДОРИ на делата, в един форум.
Простете, ако греша.

tanariil написа:

А щом няма дела - за какво са ми ДУМИ?

А щом няма думи - за какво са ти ушите ... за да слушаш звука на природата ? А това не са ли пак "думи" ...
А щом няма уши - за какво са ти .... и т.н. и т.н. [/quote]

Ivaylo

Регистрирация: Nov 21, 2003
Местожителство: Холандия

МнениеПуснато на: 24 05 2006 09:08
 Заглавие:

Няма смисъл да пишеш, сатанистите отдавна не влизат тук, или поне не пишат. Виж, че мненията са от преди повече от година.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
Deni

Регистрирация: Aug 09, 2003
Местожителство: Sofia, Bulgaria

МнениеПуснато на: 06 03 2007 18:28
 Заглавие:

Ето и още едно от още една година по-касно....

Има смисъл да се напише това което той е написал пък дори и някой друг да го прочете след 3 години още...

Регистрирация: Aug 08, 2007

МнениеПуснато на: 06 09 2007 23:29
 Заглавие:

Труден потвърди, че е личност, като отговори на питащи го защо не е забогатял от писане.Той можещият отговори,че не желае да се съобразява с други възгледи,принципи.Перефразирам,не съм дословно точна.Да бъдеш себе си ,да отстояваш позициите и вярата си е Достойно.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден Иди на страница Предишна  1, 2

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети