Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Танариил е Лош вестител на Лоши вести
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Танариил е Лош вестител на Лоши вести Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден
Автор Съобщение
tanariil

Регистрирация: Aug 24, 2003
Местожителство: hell

МнениеПуснато на: 19 02 2005 12:04
 Заглавие: Танариил е Лош вестител на Лоши вести
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Bojanivlady написа:

Цитат:
не можах да се дистанцирам от това положение между Вас и Танариил, и отчасти с Ананда. Не знам с какво сте заслужили тяхното внимание, а също така и как се е стигнало дотук, но едва ли в отнемането на потребителските права е разковничето на ситуацията. Аз се учудих наистина откъде у сатанистка да има идея за добродетели, и прочие, но всичко се случва в крайна сметка, и на Вас се чудя, та още отначало е било възможно нито да се стига до конфликт, нито да се ядосвате или дразните толкова много. Опитах се и на двете страни да дам нещо като съвет, да не се нападате взаимно, та нали в това е основата на смирението.

Аз съм вестителят, че Вашата молба, Bojanivlady, за Търсене на общото ще бъде глас в пустиня. Тук няма кой друг, освен несъгласните с Труден, да Ви чуе искането.

Видях, че Ивайло е на мнение, че спирането на потребителските права е единствения начин за ОТЪРВАВАНЕ ОТ НЕСЪГЛАСНИТЕ, защото сатанстите или други подобни наводняват форума с теми и въпроси, на които не получават отговори, защото разбирате ли значи, тези Несъгласни с Труден, цитирам: " е съмнително дали искат да научат отговора". Имам непоправимото УСЕЩАНЕ, че това е масово мнение в този сайт, на което Ивайло просто дава гланост. Тук са приели да вървят не по Пътя на Общото с другите, основан на Любов - защото това е Път, на който могат да се намират само имащите Любов у себе си, ами са приели да вървят по Пътя на Избоди Очите на Несъгласния.
Исая 44:18 Те не знаят и не разбират, защото очите им са замазани, за да не виждат, и сърцата им - за да не разбират.

В този сайт аз съм от средата на 2003 година. За това време, което прекарах тук, аз имах достатъчно време да опозная Труден. Както Вие имахте възможност да прочетете, аз съдя за хората не по красотата на ДУМИТЕ им, а по техните ДЕЛА. ДЕЛАТА на Труден не са ДЕЛА на опитващ се да бъде Човек.

И не му правя нищо на Труден - нито го мразя, нито го обвинявам. Негов си проблем какъв е той.

В края на краищата всеки сам си избира как ще живее и какво ще покаже за свое лице пред другите. Не аз мога да определя поведението на Труден, нито това какъв е той.

Аз мога да бъда само ВЕСТИТЕЛ на неговото падение и нищо повече. Аз нося неприятната вест, че трудният форум не е това, което беше през 2003 година, защото в него вече цари Трудна диктатура, че в него вече хората носят етикети под никовете си и че тези етикети ги делят на Съгласни с Труден и на Несъгласни с него - което е Трудна идея, че нямат възможност да редактират мненията си, че нямат възможност за свободно изразяване на словото си, че всички, които не харесват Труден биват Банвани. Нося веста, че Исус умря, за да спаси хората, а Труден МАЙ Убива хората с Думи, за да спаси Идеите си. Нося и много други вести.

И като всеки ВЕСТИТЕЛ НА ЛОШИ ВЕСТИ в миналото - и аз знам - това ще доведе до Банването ми, а СЛОВАТА МИ СИГУРНО ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИТИ, ПЪК В МОЯ ЧЕСТ ЛЕШОЯДИ ЩЕ РАЗДУВАТ НЕСЪЩЕСТВУВАЩАТА МИ БИТКА С ТРУДЕН.
Никой диктатор не обича свободното слово - но да познаваш диктатор, който свободното слово да не е унищожило?
В латинския е казано:
Aliter cum tyranno‚ aliter cum amico vivitur , т.е. по един начин живеем с тиранина, по друг - с другите.

И още:
Argumentum ad hominem , т.е Доказателство, основаващо се не на обективни данни, а разчитащо на чувствата на този, когото убеждаваме.

Аз съм вестител и на това, че Труден Доказва на другите посредством техните чувства, но не го прави с обективни данни.

МОЛБА КЪМ ТРУДЕН:

ФОРУМ "САТАНИЗЪМ" ОТКАЗА ГРЪМКО И ЖЕСТОКО, ДОРИ ПО ПРОСТАШКИ, ДА СЪЩЕСТВУВА, ЗА ДА ПОКАЗВА ТРУДЕН ГРЕШКИТЕ МУ! ЦИТИРАМ:

Цитат:
Трудният Сайт не проповядва Сатанизъм, и ако има форум Сатанизъм, то не е за да се проповядва, а за да се покаже грешката в него, което впрочем Трудният Сайт прави с повечето "религии" и "учения".

ТЪЙ КАТО САТАНИЗМЪТ Е СВОБОДА НА ЛИ4НОСТТА ДА БЪДЕ СЕБЕ СИ, А ТРУДЕН НЕ МОЖЕ ДА ПОКАЗВА ГРЕШКИТЕ НА ТОЗИ ВИД СВОБОДА, ТАКА ЧЕ ТОЙ ТРЯБВА ДА БЪДЕ УНИЩОЖЕН.
ТОЗИ ФОРУМ "САТАНИЗЪМ" БЕШЕ СЪЗДАДЕН НЯКОГА ПО МОЯ МОЛБА. СЕГА НЕКА ДА БЪДЕ УНИЩОЖЕН ПО МОЯ МОЛБА. МЯСТОТО МУ НЕ Е ТУК, КЪДЕТО ЦАРИ АДМИНСКА СВОБОДИЯ.

----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 19 02 2005 14:18
 Заглавие: УПОТРЕБЯВАМ и Давам

Мила, tanariil,

Има само ИНТЕЛЕКТ, има само Мъдрост, но има и Мъдрост изпълнена с Интелект.

Има и ГЛУПОСТ (НЕВЕЖЕСТВО).

Всеки според това, което има в себе си, употребява онова, което има около себе си.

Всеки може да даде, само това което има.

Мъдрият дава всичко, и употребява всичко.

Според Мъдростта и Интелекта си, аз също Давам себе си, и УПОТРЕБЯВАМ това, което е около мене.
Според Мъдростта си Давам, а според Интелекта си УПОТРЕБЯВАМ.

ГРУБО казано, употребявам и тебе.
Употребявам те доста добре, щом ти и твоите приятели рекламирате Трудния Сайт навсякъде където пишете.

Употребявам и такива като Крисунчо, защото само чрез тях мога да докажа, че ако човек има Любов, не би се сдружил със САТАНИСТКА като тебе и Нящу, за да докаже липсата на Любов в Труден.
Крисунчо е доказателството ми, че липсата на лично достойнство и себеуважение е най-добрият индикатор за липса на Любов.

Никой уважаващ себе си, не би се влачил след Труден, и прегазвайки достойнството си, да се опитва на всяка цена да каже точно в Трудния Сайт, че Труден не е онова, за което е приеман от Приятелите си.
Никой имащ Достойнство не би ползвал различни псевдоними и IP адреси, за да има ЖЕЛАНАТА СВОБОДА в Трудния Сайт.
Не би се самоунижавал, пред себе си, съпругата си, приятелите си, колегите си, за да му повярват, че е СТОЙНОСТЕН.

Аз правя каквото повечето от вас се опитват да правят - УПОТРЕБЯВАМ.
Аз правя и онова, което повечето от вас не могат - Давам.

Регистрирация: Aug 05, 2004
Местожителство: България/София

МнениеПуснато на: 19 02 2005 15:06
 Заглавие: Re: Танариил е Лош вестител на Лоши вести

tanariil написа:

Тук са приели да вървят не по Пътя на Общото с другите, основан на Любов - защото това е Път, на който могат да се намират само имащите Любов у себе си, ами са приели да вървят по Пътя на Избоди Очите на Несъгласния.
Исая 44:18 Те не знаят и не разбират, защото очите им са замазани, за да не виждат, и сърцата им - за да не разбират.

В края на краищата всеки сам си избира как ще живее и какво ще покаже за свое лице пред другите. Не аз мога да определя поведението на Труден, нито това какъв е той.

Аз мога да бъда само ВЕСТИТЕЛ на неговото падение и нищо повече. Аз нося неприятната вест, че трудният форум не е това, което беше през 2003 година, защото в него вече цари Трудна диктатура, че в него вече хората носят етикети под никовете си и че тези етикети ги делят на Съгласни с Труден и на Несъгласни с него - което е Трудна идея, че нямат възможност да редактират мненията си, че нямат възможност за свободно изразяване на словото си, че всички, които не харесват Труден биват Банвани.

Никой диктатор не обича свободното слово - но да познаваш диктатор, който свободното слово да не е унищожило?

Здравей, tanariil
Така, Танариил...
Когато си гладна и някой те покани на трапезата си, ти сядаш до него храниш се и когато се нахраниш плюеш, че храната която ти е предложил била лоша.
Не успявайки да оцениш споделеният Хляб на трапезата му ти ставаш Несъгласна.
Този който споделя Хляба си, стана диктатор.
Защо? Защото реши да го сподели.
Е в споделянето има ли тирания!?
Всяко споделяне идва от Любовта.
Никой не избожда очите на Несъгласния, щото бидейки такъв той отхвърля “Хляба” и сам избожда очите си. Щото хляба който човек яде омърсява, а Хляба дето се Дава е Живот.
Бидейки несъгласен той иска да седне на трапезата презирайки Хляба на нея.
Общият път на другите е тяхното несъгласие, Его, които пораждат завистта, омразата, спора.
Любовта е Пътя, и в нея не вирее по-горе изброеното.
Имайки избор в себе си, човек върви по пътя на “Общото с другите”, а това не е Любов.
Общото с другите е разделяне в което поставяш любовта до омразата, и това не е Любов, Пътят в който расте Гордостта, Невежеството, Лицемерието, Лъжата...
Хранейки се с техният хляб, той поражда лакомията, щтеславието, завистта.
Определяйки себе си като Лош вестител, ти разделяш на добро и лошо.
В Любовта няма РАЗДЕЛЯНЕ на добро/лошо.
В Любовта няма избор.
Любовта Е.

Хлябът, който се “Дава”е споделеното, дали ще ядем от него зависи от това дали ще го Приемем.
Приемането е смирение.

“Ако плащате за хляба, който ядете, защо не вземете безплатно Хляба с който ще Живеете? Питайте!
Аз съм тука, за да ви припомня.
Бъдете Мъдри.
Бъдете Любящи.
Изгонете от себе си "Аз", за да влезе Бог.”

Труден

Благодаря ти, Труден за Хляба, който ни Даваш
Благодаря задето ме прие да седна на трапезата Ти...

Евангелие на Тома
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителя
baci

Регистрирация: Jan 13, 2005

МнениеПуснато на: 19 02 2005 22:44
 Заглавие: Да пишеш последен не значи, че си праведен

И възвести Господ мир по Земята ...... Нима зад бедния духовен езиков окркестър от думи трябва да се скриват истинските причини за това дали даден човек е добър или лош. Та такава индикация няма. Нито пък някой е изобретил до сега такъв лакмус дето може да разделя и дава категории на хората. Колко пъти трябва да кажа, че земята се върти и няма твърда почва под краката на всички нас. За едни тези промени стават много бързо, други просто не ги съзнават и така са се влюбили в сегашната си роля и просто изпитват ужас от движението. А то всичко се движи. Да се дават оценки може само при взаимно съгласие, на молбите може да се отнася всеки според това колко е смирен и чува словото. Ако е по лесно да се запушат ушите - е тогава нека се трие, изменя, наглася и богуподнася на егото високо. Всички до един сме слуги на Бога, но оценки той раздава видимо за едни и невидимо за мнозина. Защо всъшност страдаме и ни боли /добре имаме защита и тогава страдат нашите близки и така изкупуват нашата защита/ - че това са уроци, но къде са ни очите да се вгледаме малко по внимателно в думите дето ги плещим контролирани единствено от егото. Лоши подаръци всеки сам прави сам за себе си и с тези думи само посях мъка, незнам какво ще пожъна, но нека да сложим на пости егото в себе си и да живеем с повече надежда и човечност.
С уважение baci
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение 
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 19 02 2005 23:03
 Заглавие:

baci, ще си позволя да изкажа едно приятелско мнение към тебе.

Мъка ми е, като те гледам как се мъчиш, приятелю
Твоите изказвания са така ПРИКРИТИ и толкова ВНИМАТЕЛНО формулирани, че по някога е невъзможно да се разбере какво казваш.

Ти се МЪЧИШ.
Мъчиш се да стоиш между нас като приятел.
Песъчинката baci (както се определи ти сам) идва между приятели, но не се чувства като между такива.
Иска да им каже нещо, но то не може да се каже с приятелски думи...
И това е МЪКА.

Отпусни се, приятелю.
Бъди прям.
Можеш да бъдеш такъв и с умерени думи, с ясна идея, добре формулирана и подходящо поднесена.

Ти няма да си ВРАГ, ако не си съгласен с някой от нас.

МнениеПуснато на: 20 02 2005 16:46
 Заглавие:

Драги Труден,
тук съм според подобно на казаното от поета:

АЗ НЕ КАЗВАМ НИЩО.
НИТО ПЪК ДОКАЗВАМ.
ЗАЩОТО НИВАТА Е ДЪЛГА
И ГЛУПОСТИ ЗАСЯВА ВСЕКИ.
ТАЛАНТЪТ Е КАТО СИН4ЕЦ КРАЙ ПЪТЯ.

А поетът и друго е казал:

ЗАЩО КОГАТО ЗЛО НИ СПОЛЕТЯВА
ПОТЪРСВАМЕ ВЪВ ДРУГИЯ ВИНА?
ЗАЩО СЕ ЧУВСТВАМЕ ВЪВ ВСИ4КО ПРАВИ?
ЗАЩО ВСЕ НЯМА ПО-ДОБРИ ОТ НАС?
ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ ПИТАМ АЗ ЗАЩОТО
ВСЕ ПОВЕЧЕ СЕ БЛЪСКАМ НАД ТОВА-
КАК БИ СЪЗРЯЛ ЧОВЕК У ДРУГИГО ДОБРОТО
ЗА СВОЙТО ЗЛО ЩОМ НЯМА СЕТИВА.

МнениеПуснато на: 20 02 2005 17:42
 Заглавие: Кратка биография на Хитлер

И на други много пъти съм го заявявала, сега и на теб също ще го повторя, понеже и това ти е казвано:
ТИ БЕШЕ МОЙ ПРИЯТЕЛ.

И аз не съм тук, заради мнението на другите за теб, а заради теб самия. И АКО В МОМЕНТА СИ НАРУШАВАМ ПРИНЦИПА И ГОВОРЯ С ТЕБ, ВЪПРЕКИ, ЧЕ СЪВСЕМ СИ СЕ СМОТАЛ СПОРЕД МЕН, ТО Е ЗАЩОТО ТИ БЕШЕ ПРИЯТЕЛ! Както и това, 4е пи666а за теб в друг форум, то не е заради другите хора, а пак е заради теб самия!

АЗ НАИСТИНА НИЩО НЕ ДОКАЗВАМ ЗА ТЕБ ТРУДЕН - ДОРИ НАПРОТИВ, ОСТАВИЛА СЪМ ТЕ ИЗЦЯЛО ТИ САМ ДА СИ ДОКАЗВАШ КАКЪВ СИ И КАКЪВ НЕ СИ!!! АЗ САМО ИЗЛАГАМ МНЕНИЯТА И УСЕЩАНИЯТА СИ! А ТИ НЕРАЗУМНО СЕ БИЕ666 С ВЯТЪРА, КОЙТО СЕ РАЗВЯВА НА СТОТИЦИ МИЛИ ОТ ТЕБ. УПОТРЕБЯВАШ ХОРА, КОИТО СЪЩО НИЩО НЕ ДОКАЗВАТ ЗА ТЕБ. НАПРИМЕР МЕН - ЗА ДЕТО ПИША ЗА ТЕБ.
НО АЗ НЕ ИСКАМ НИЩО ОТ ТЕБ, АЗ СЪМ САМО ВЕСТОНОСЕЦА, КОЙТО СЕ КАНИШ ДА УНИЩОЖИШ, КАКТО В МИНАЛОТО СА УБИВАЛИ ВЕСТИТЕЛИТЕ НА ЛОШИ ВЕСТИ.
Драги Труден, ПОнеже ВИЖДАМ, ЧЕ си от НЕРАЗУМНИТЕ ЛЮДЕ, ДЕТО БЪРЗАТ МНОГО ДА ДУМАТ И НИКАКВИ ДЕЛА НЕ ПОДКРЕПЯТ ДУМИТЕ ИМ И НЕ ЗНАЯТ, 4Е САМО 4РЕЗ ДЕЛА СЕ ДАВА, А НА ДУМИ НЕ СЕ ДАВА НИЩО, КАКТО И 4Е С 4УЖДА ПИТА ПОМЕН НЕ СЕ ПРАВИ, ЩЕ ТИ ЦИТИРАМ КАКВО СЪМ НАПИСАЛА, ЗА ДА СИ ГО ПРЕПРО4ЕТЕШ И ДА СИ ГО ПРИПОМНИШ, ПРЕДИ ПАК ДА ТИ Е ХРУМНАЛО ДА МЕ УПОТРЕБЯВАШ НЕ ПО ПРЕДНАЗНА4ЕНИЕ:

Цитат:
tanariil
несъгласен с Труден

Заглавие: Re: Краят на един труден изпит, формиращ мнението ми за Труд

------------------------------------------------
Както е написано в заглавието на тази тема, което всеки грамотен и можещ да 4ете 4овек ВИЖДА, НАСТОЯЩАТА ТЕМА ОТРАЗЯВА МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ТРУДЕН!

Това не е мнението на някой друг! А МОЕТО МНЕНИЕ. То подлежи на евентуална промяна. То не е обвинение. То не е повод да се изказваш остро - ирони4но, сякаш аз съм длъжна да мисля задължително само хубави работи за Труден.

--------------------------------------------------------------------------------
Ivaylo написа:
Абе ако кандидатстваш за в-к "Стършел", със сигурност ще те приемат Добри хумористи се търсят навсякъде

СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ХОРА КАТО ТЕБ, КОИТО БЪРЗАТ ДА ПИшАТ НЕРАЗУМНИ ПОСТОВЕ, ОБЯВЯВАМ, 4Е НЕ ЗАДЪЛЖАВАМ АБСОЛЮТНО НИКОЙ ДА ПРИЕМА МНЕНИЕТО МИ ИЛИ ДА СЕ РЪКОВОДИ ОТ НЕГО!!! ОБЯВЯВАМ, 4Е ТОВА НЕ СА ОБВИНЕНЯ КЪМ ТРУДЕН, А МОЕ ЛИ4НО МНЕНИЕ, КОЕТО ТРУДЕН С ДЕЙСТВИЯТА И БЕЗДЕЙСТВИЯТА СИ Е ФОРМИРАЛ У МЕН.

ОНЕЗИ, КОИТО НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАТ С ТОВА МОЕ ОБЯВЛЕНИЕ, ЩЕ ТРЕТИРАМ, КАКТО ТРЕТИРАМ ВСИ4КИ СМОТАНЯЦИ - НЯМА ДА ИМ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ НЯМА ДА ПОЛУ4АВАТ ОТГОВОР ОТ МЕН НА БЕЗУМИЕТО СИ И НА СТРЕМЕЖА СИ КЪМ ИНТРИГИ И КАВГИ!
--------------------------------------------------------------------

Цитат:
tanariil
несъгласен с Труден

Заглавие: Моето УСЕЩАНЕ за при4ините, които Провалиха Труден на изпита

Понеже съм открит 4овек, ако и на някои това хи4 да не им понася, сега ще пиша за своите УСЕЩАНИЯ.
УТО4НЯВАМ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО ДОМА СИ НЯМАТ ТЪЛКОВЕН РЕ4НИК, 4Е "УСЕЩАМ" НЯМА НИЩО ОБЩО С "ОБВИНЯВАМ"! Уто4нявам, 4е тези УСЕЩАНИЯ не е задължително да са верни и 4е може би греша.

Драги Труден, Аз не съм тук, защото ми Пука какво мислят хората за Теб.

ВИЖДАМ ОБА4Е, ЧЕ НА ТЕБ ТИ ПУКА КАКВО ХОРАТА МИСЛЯТ ЗА ТЕБ! ЖАЛКО ЗА ТРУДЕН, АКО ТОВА ДЕЙСТВИТЕЛНО Е ТАКА!

Танариил пи666е, каквото има да бъде написано, САМО И ЕДИНСТВЕНО, ЗАЩОТО И ПУКА ЗА ПРИЯТЕЛЯ, КОЙТО БЕШЕ ТРУДЕН.

Сега бих искала да ти разкажа накратко биографията на един 4овек, Хитлер, защото тези етикети, които волно раздаваш под никовете на хората, които не ти допадат, а и думите ти за Употребата на Хората, които не ти допадат, ми напомнят за Делата на този твърде невзра4ен чове4ец - Хитлер, който преди да стане това, с което е известен пе4ално, бил ма4кан от вси4ки, които не искал да го ма4кат. Той станал изведнъж велик, защото много говорел и все за велики работи, които галели слуха и 4увствата на мнозина. Повел войни, понеже подведените от него хора му се под4инили и му позволили да воюва, защото се объркали, 4е са велика раса и голяяяямо нещо.
Имало и едни други хора - евреи. Ока4вали им задължително и против волята им хексаграм4ета на ревер4ето, за да се вижда, 4е са Несъгласни с Хитлер. Употребявали ги в концлагери. После ги Избивали. Тази Употребявани евреи направили много хубава реклама на Хитлер. Войните, които Хитлер водил, накрая свършили. Появил се изразът "ИЗПАДНАЛ ГЕРМАНЕЦ". А Хитлер - нали знае666 как свър666ил Хитлер?

Ти Труден, не си Хитлер, нали? А сайтът ти с тези насила слагани етикети - "несъгласен с труден" ми напомня за Хитлер и про4утите еврейски звезди на ревер4ето, които насила са лепени на евреите.
Това си е моето мнение. Никой не е длъжен да се съобразява с него. Най-ве4е ти Труден, не си длъжен да се съобразява666 с него - все пак сайтът си е твой. И ти си това, което си.

МнениеПуснато на: 20 02 2005 17:59
 Заглавие: МОЛБА

МОЛЯ ОТНОВО, ДОВЪРШИ ТОВА, КОЕТО СИ ЗАПО4НАЛ! ВМЕСТО ДА ПИшЕш НЕРАЗУМНОСТИ, ИЗТРИЙ ФОРУМ "САТАНИЗЪМ".
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ, 4Е НЯМА ПОЛЗА САМО ДА ЗАЕМА ОТ БЕЗЦЕННОТО МЯСТО НА ТРУДНИЯ САЙТ. НАЙ-МНОГО КАТО ГО ВИДЯТ ХОРАТА И ДА ПОМИСЛЯТ, 4Е СИ САТАНИСТ, А САЙТЪТ ТИ Е САТАНИНСКИ! УВЕРЯВАМ ТЕ! ПРАВИШ НИ ЛОША РЕКЛАМА ТАКА, КАТО ТЕ БЪРКАТ ЗА САТАНИСТ, А САЙТЪТ ТИ ПОРАДИ ТОВА ОБЯВЯВАТ ЗА САТАНИНСКИ - НИЕ САТАНИСТИТЕ НЕ ПРИЛИ4АМЕ НА ТЕБ! ОПАЗИЛ НИ САТАНАТА ОТ ПОДОБНА ПРИЛИКА!

Регистрирация: Apr 30, 2004
Местожителство: България, Златица

МнениеПуснато на: 20 02 2005 19:25
 Заглавие:

Танариил е лош вестител на лоши вести...

Хм...Ако е ЛОШ вестител на лошите вести, защо изобщо се е захванала да ги известява ?
Ако пък това означава, че е добър вестител на добри вести, защо не се съсредоточи върху тях ?
И защо не си изрази личното мнение и отношение към Труден лично, а го прави обществено достояние чрез форума ?
И ако не и пука какво хората мислят за него, защо пак във форума, който се чете от хората си излага мненията?
И защо от мненията на хората си прави изводи за Труден? Ако се беше съсредоточила върху неговите мнения имаше по-голям шанс да го разбере...

Ама аз нали съм си смотана и все нещо не разбирам действията на умниците...
Какво да се прави, всеки си е такъв какъвто си е...
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 20 02 2005 23:10
 Заглавие:

МАННА

В четири часа няма почти никого в заведението на Румпелмайер.
Получавам добра маса и обслужване.
Бръщолевенето на маймуните ще започне скоро:
"Пионери, O Пионери!"
Не приседна ли Илия под хвойна и се насълзи?
Не беше ли Мохамед изоставен в Мекка
и Исус в Гециман?
Тези пророци бяха тъжни в сърцата си,
но шоколадът при Румпелмайер е страхотен,
и Черният шоколадов Мус е като Nepthys* за съвършенство.
Освен това има малки кексчета със сметана и кестени,
много вкусни съблазни.
Не пътувам ли към ЛЕЙЛА тая седмица?
Не бъди тъжен в сърцето си, О пророк!
Бръщолевенето на маймуните ще започне всеки момент.
Не! - бъди извънредно радостен,
че след Бръщолевенето на маймуните следва Тишината на Нощта.

Кроули

* Nepthys е богиня на смъртта и залеза, противоположност на сестра си Изис.

МнениеПуснато на: 22 02 2005 18:49
 Заглавие:

ДРАГА ЕЛАН, НАПИСАЛА СЪМ ЯСНО, 4Е НЕ СИ ПРАВЯ МНЕНИЕ ЗА НИКОГО ОТ НИ4ИЕ ДРУГО МНЕНИЕ.
НАПИСАЛА СЪМ ЯСНО, ЧЕ ЕДИНСТВЕНИЯ НА4ИН ДА ОПОЗНАВАМ ХОРАТА НЕ СА ТЕХНИТЕ ДУМИ, А ТЕХНИТЕ ДЕЛА.
ТРУДЕН Е БИЛ ИЗВЕСТЕН ЛИ4НО ЗА МОЕТО МНЕНИЕ ЗА СЕБЕ СИ, СЪЩО И ЗА ТОВА, 4Е ПРЕДСТОИ ПУБЛИ4НО ОПОВЕСТЯВАНЕ НА ТОВА МОЕ МНЕНИЕ.
ТОВА Е ОКОН4АТЕЛНО.

МнениеПуснато на: 22 02 2005 19:03
 Заглавие:

Авторът е Марина. Предавам на памет колкото съм успяла да запомня и както съм схванала (Марина извини ме, ако съзре666 промени в текста или смисъла).

Къщата. Човекът се старал много да я съгради, но нали градял за първи път, та създал Къщата без основи. И тъкмо когато сложил последната керемида и Къщата рекла ХРЯЯЯЯЯЯААААААААААААС! И взела, 4е се сгромолясяла.
Зачудил се 4овекът защо тази къща се превърнала в развалини и не мирясал, докато не открил проблема - основите липсвали.

Захванал се 4овекът пак да гради. Този път искал много да съгради Кула, ама не каква да е Кула, а най-високата и най-красивата Кула, която да е ненадмината.

Понеже си бил взел поука от къщата, за Кулата направил изклю4ително здрави основи. И я въздигнал в небесата. Тъкмо я завършил и си припомнил за Къщата. Такава хубава Къща било, 4е му се досвидяло, дето я загубил, та решил да я въздигне наново, сливайки я с Кулата.

И посегнал на основите на Кулата, за да вгради Къщата. Но се 4уло ХРЯЯЯЯААААААААААААААС. И целият труд на този човек отново се сгромолясял.

Приревало му се на човека. Но разбрал, 4е придобитият опит, който не е оценен, е пагубен за Делата му.

МнениеПуснато на: 22 02 2005 19:35
 Заглавие: МЪЛЧАНИЕТО НА МАЙМУНКИТЕ

МЪЛЧАНИЕТО НА МАЙМУНКИТЕ

Настъпила Нощта. Вси4ки маймуни Млъкнали. Останал само Пророкът, той важно потребявал своя Черен шоколадов Мус в заведението на Румпелмайер. За него по книгите пи666ели ли4ните му самопризнания, 4е бил богаташ (ако не ме лъже паметта - потомствен такъв - дано не бъркам, но ако бъркам ,моля любезните 4итатели да ме поправят) дето бил това, което е, от скука, от скука бил наркоман, от скука станал гей и пак от скука си признал, 4е е с особено велик сакатлък в магията... Името на Пророка било Алистър Кроули.

И докато маймуните Мъл4али най-щателно в изпълнение на бляновете на богаташкото глезено мамино детенце - т.е. ДА МЛЪКНАТ, ЧЕ ДА СЕ 4УВА САМО ПРОРОКА, а именно - Пророкът Алистър Кроули, Хищниците излизали на Лов в Мрака.
Тези Хищници не били Врещящи, както маймуните. Дори напротив. Те били съвършено Тихи, за да не си плашат храната, демек МАЙМУНКИТЕ, защото хапването е в готовност да бяга при най-малкия шум от стъпките в Мрака. Маймунките знаели с какво се хранят Хищниците и Мъл4али. И ако маймуните се били умъл4али, това било, защото техните Вресливи гласове издавали на Хищниците местоположението им и ги правели лесна пля4ка за безпощадността на острите им зъби.

Но познайте кой в това време на Ти666ина, задоволен от Тишината, надавал Канския си Вой - Пророкът Кроули, 4уващ се от заведението на Румпелмайер, където има Черен шоколадов Мус и Освен това има малки кексчета със сметана и кестени, много вкусни съблазни.

Шумолят листата и тъжно, както арфи, звънят за Пророка дивен Кроули... Не ще го види Слънце пак в заведението на Румпелмайер В четири часа, където той Полу4ава добра маса и обслужване.

За сметка на това пък Утрото до4акаха Маймунките. Те пак вдигат Оби4айната си Врява в Очакване на Нощта и в нея Хищник по-голям, който да ги Отнесе Натам, където липсва Разликата Една, Разликата малка между живота и смъртта, Разлика тъй малка и някак нищожна(4е не си заслужава да си губите Времето с нея), но Ключ незнаен към Тайна вековна.....

МнениеПуснато на: 22 02 2005 19:58
 Заглавие: Лошата вест за Смотаняците и Приказките Им

И разбира се да не забразяме, 4е думата "Смотаняк" не е обидна - нали така бе66е, Труден. Зна4и Не следва да се обижда666, за дето те имам за такъв. По - скоро, следва да се радва666, 4е си успял да накара666 една жена да те признае изцяло за такъв и да се гордееш с това свое постижение.

А как си успял да го постигне666 - да бъде666 взет за Смотаняк от мен - това няма никакво зна4ение за теб, предполагам. Мисля, 4е няма зна4ение за теб, защото Не е дадено на вси4ки Смотаняци да се осъзнаят като такива, както не е дадено на вси4ки да изпитват Любов (освен ако разбира се някаде не бъркам тука в тия теории, дето ги развивам по повод на твоите волни дела и безделия).

Но мисълта ми бе666е за Смотаняците Общо и за техните Приказки - пак Общо...
Аджеба колко много Смотаняци следва да има по Този свят, о, Сатана! Най-Лошото на Смотаняците е когато Тръгнат да Говорят. И само това Правят - ПЛЯМПАТ ЛИ ПЛЯМПАТ, 4ак да се загуби666 из вси4ките тези приказки, които така волно и на скороговорка са склонни да ти изприказват за стотна от секундата само и да вдигнеш висока температура и мозъкът ти да блокира от неуспех да се справи с Приказването и да му се води по скоростта.

И тамън решиш да ги спреш да Приказват и да ги накараш да свършат на Действие някоя от Приказките си и Те по волната Програма ти се изнизват по бели долни гащи (които са лишени от всякаква еротика).
Това волно изнизване вклю4ва ПАК (за съжаление) още и отново Приказки.

Изобщо Приказките са Най-Важната 4аст от всеки Уважаващ себе си Смотаняк. Смотанякът се Ражда с Приказката си, Храни се е Приказката си, Събужда се с Приказката си, Заспива с Приказката си, но Най-Ве4е - като му поиска666 Дела и той пак ти вър666и ДЕЛАТА на ПРИКАЗКА!

Чудни създания са Смотаняците!

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Личността Труден

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети