Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Нов Форум - Остроумничене и Сарказъм
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Нов Форум - Остроумничене и Сарказъм Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Остроумничене и Сарказъм Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
elan

Регистрирация: Apr 30, 2004
Местожителство: България, Златица

МнениеПуснато на: 05 02 2006 19:36
 Заглавие:
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не съм пуснала чужди мисли в тази тема, за да ме сравняваш със себе си Но последното ти изказване вече е в духа на темата Или поне както аз я разбирам
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
passer-by

Регистрирация: Jan 19, 2006
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: 06 02 2006 10:46
 Заглавие:

Еми, разни хора, разни идеали...Казах ти, че небето не е зелено. Махни си очилата. Сложи нови. Да гледаш през едни очи, е по-лошо от това да гледаш през различни, макар и понякога грешни очи. Пък и не можем да се научим на каквото и да било, докато спорим какъв цвяте небето. Просто трябва да си махнем очилата. Лошо е, ако си духовен далтонист. Тогава няма начин, направо няма изход. Често споря с човек, който малко бърка зеленото в определени нюанси. За него е едно, за мен друго. Разбира се, не мога да му докажа че греши (за него аз греша, въпреки че си има диагноза). Понякога прекалено се осланяме на зрението. Тогава трябва да си сложим еднаквите цветни очила и да започнем наново.
Ако хората не виждат еднакво, прпмени цвета, през който гледат. Ако хората са различни, намери общото. Ако хората вярват в различни неща, то пък самата вяра ги обединява. Понякога всичко изглежда толкова лесно, наредено и сготови отговори, че чак яд да те хване

МнениеПуснато на: 06 02 2006 15:07
 Заглавие:

Цитат:
Махни си очилата. Сложи нови. Да гледаш през едни очи, е по-лошо от това да гледаш през различни, макар и понякога грешни очи.

Благодаря за съвета мила Ако и ти се възползваш от него може и да видим едно и също

Цитат:
Понякога всичко изглежда толкова лесно, наредено и сготови отговори, че чак яд да те хване

Те истинските неща са прости и ясни, не изискват много умуване и много приказки. Но някои сме прекалено умни, за да ги разберем
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
passer-by

МнениеПуснато на: 06 02 2006 16:35
 Заглавие:

Нкои умни хора са казали, че много се проектираме. Говорих по принцип, нямах предвид твоите очила. Ти вече гледаш без очила и сама си знаеш как ти е. Умни хора, слава богу, има много. И по моята дефинициа умен човек е човек, който балансира между лична позиция и open-minded характер. Да ти го кажа така: няма да си сменям очилата, може да пробвам с две различни стъкла и да сравнявам.
Ако искаш нещо да кажеш за умнитре хора, кажи го директнио - така не е нито индиректно, нито обосновано и прилича на безцелно заяждане. Освен това по моятяа дефиниция умен човек е този, който мисли, но и тоиз, който не мисли като мен. Защото за мен умността не е качествен измерител на еднаквостта, тъкмо обратното - на различието.
Поздрави, Ивелина!

----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 06 02 2006 16:43
 Заглавие:

passer-by написа:
Нкои умни хора са казали, че много се проектираме. Говорих по принцип, нямах предвид твоите очила.

А-а-а... няма да се отмяташ
Върни се и виж какво си написала.
Губиш 5 точки.

Elan води за сега

МнениеПуснато на: 06 02 2006 17:58
 Заглавие:

, сериозно???
ОК, тогава ще чакам да натрупа още 30 и ще пусна един поуст

МнениеПуснато на: 06 02 2006 18:05
 Заглавие:

Труден, а какъв е резултата ?

Мила, не ми е забавно да си приказвам сама цели 30 точки /каквото и да означават/. Ще почакам да ти стане скучно и да ти се добъбри с някого

И за да не оставаш с погрешно впечатление - съвсем искрено ти казвам, че си ми много симпатична
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 06 02 2006 19:34
 Заглавие:

Гале, водиш с 8 точки

МнениеПуснато на: 06 02 2006 21:25
 Заглавие:

Хаха, мерси, elan
Чудя се как да отговоря, защото Ники май е поел делото. А аз нямам ли право поне на служебен защитник
Иначе относно точките ситуацията може би не е чак толкова песимистична, но все някой трябва да се жертва. Какво да се прави, за пореден път май ще съм аз

----------
----------

МнениеПуснато на: 06 02 2006 22:09
 Заглавие:

А-а-а, моля, моля!
Не съм ничий защитник.
Просто се опитах да бъда арбитър, амо както обикноено, бях освиркан от губещата страна

МнениеПуснато на: 06 02 2006 22:54
 Заглавие:

За да няма засегнати предлагам да нулираме брояча и да започнем от 0

За мен лично не е достойнство да водя точно в тази тема и чак ме е срам , но какво да се прави - понякога просто ме засърбява езика /пръстите/
passer-by

МнениеПуснато на: 07 02 2006 10:06
 Заглавие:

Така да е. Признавам се за победена. Ники е страхотен адвокат, нямах шанс, заключителната му реч бе сразяваща - добре обоснована, детайлизирана и със силен емоционален заряд. Мисля че заседателите отдадоха своя дан за добрата кауза и подкрепиха морално по-силната и убедена съм, по-красива страна. Не беше честно elan да е в толкова тясна секси пола и предизвикателна ярко червена блуза, която още повече подчертаваше дългите й блестящи коси. Ники, разбира се, беше съвършено изискан, делови, но и елегантен в своя масленозелен лачен костюм. А вратовръзката в пепел от рози с пурпурни отблясъци беше абсолютен моден хит.
Нямаше какво да направя, освен да се призная за достойно победена, обезоръжена и заловена в ръцете на закона. Трябва да призная, че доживотната присъдата в ранчото на баба Тотка (далечна, но зла роднина по втора линия братовчеди на Ники) ми се стори по-мека от заслуженото. Това, предполагам, мога да отдам на благия нрав на Ники и мекия характер на ищеца. Като се замисля, да чета детски приказки на животните във фермата, да преподавам уроци по солфеж и пиано е по-скоро наказание за тях (и за баба Тотка).
Единственото, което ми остава да кажа в края на своето "предсмърно" слово е, че благодарение на действията на двама добри люде аз осъзнах своите грешни помисли, потърсих в дълбините на най-чистото си Аз и се отрекох от всички лоши неща, които направих...Затова заявявам - няма да дъвча повече Orbit White, а само Sweet Mint, защото неведоми са пътищата Господни.
Бог да Ви благслови! Бог с Вас и с Прасетата на баба Тотка!

----------
----------

МнениеПуснато на: 07 02 2006 10:41
 Заглавие:

МнениеПуснато на: 07 02 2006 12:28
 Заглавие:

Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Остроумничене и Сарказъм Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети