Затвори Премести
Truden Web Site: Forums

Truden Web Site :: Преглед на тема - Промени и подобрения!
Въпроси/Отговори  •  Профил  •  Лични Съобщения  •  ТЪРСЕНЕ

Промени и подобрения! Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Помощ Иди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
Truden
----------
----------

Регистрирация: Aug 01, 2003
Местожителство: Johannesburg

МнениеПуснато на: 26 03 2004 20:47
 Заглавие: Промени и подобрения!
Отговорете с цитатВърнете се в началото

Отварям тази тема за да ви уведомявам в нея за промени и подобрения в нашия Сайт.

Като първо подобрение искам да спомена, че вече всички имат възможността да си изпратят аватар(лична картинка) от своя компютър, да я качат от друг сървър в нашия, или да я показват с линк от друг сървър.
Картинката не може да е по-голяма от 80/80 пиксела и 6КВ файлов размер.

Като промяна е очевидна тази на смяната на Форум Блокът на първа страница.
Сега вече всички всички категории на Форума са показани в горната част на блокът, което улеснява достъпът до него, и надявам се ще ви "гъделичка" да минавате по-често там Wink
Този блок показва и някои от емоцийките в заглавието на Темата

Това е за сега

П.П. Не се притеснявайте да предлагате каквото и да е за работата и общият вид на Трудния Сайт

----------
----------

МнениеПуснато на: 27 03 2004 16:03
 Заглавие:

Е... понякога промените и ПОДОБРЕНИЯТА са само за малко
Блокът за Форума бе сменен с друг много БЪРЗО.
Оказа се тежичък за зареждане и твърде голям като визуален и файлов обем.

Сменено е и менюто.
Предишното дървовидно меню правеше проблем с "cookies", който проблем се надявам е останал незабелязан от повечето от вас.
Той се състоеше в това, че когато някой се "логне" в Българската или Английската секция на Сайта, само след няколко прегледани страници, оставаше "заключен" в своята си секция. В смисъл, че ако отиде в другата и щракне на някоя връзка от менюто или горния меню-бар, той се връщаше автоматично в секцията от която се е логнал. Това правеше невъзможно следенето на новините и мненията в двете секции (с изключение на Форума)

Менюто, което имаме сега заменя много от блоковете, които ползвахме преди. Това позволи много от блоковете да се премахнат и сега се надявам че Трудния Сайт се зарежда доста по-бързо.

Ако имате коментари и възражения, ще се радвам да ги ИЗГЛАДИМ

Регистрирация: Nov 21, 2003
Местожителство: Холандия

МнениеПуснато на: 27 03 2004 17:25
 Заглавие:

Добре изглежда. Само се чудя защо списъка със скоро добавени книги е на две места - веднъж по средата и още веднъж в полето вдясно?
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 27 03 2004 23:03
 Заглавие:

Ivaylo написа:
Само се чудя защо списъка със скоро добавени книги е на две места - веднъж по средата и още веднъж в полето вдясно?

...Ми защото трябва да махна и този блок от дясно, а за сега се чудя какво да сложа там... Ще е много празно.

Ей сега ще измисля нещо

----------
----------

МнениеПуснато на: 28 03 2005 21:57
 Заглавие:

Естествено е един Интернет Сайт да се променя постоянно...
Така и нашият Труден Сайт се движи в Интернет пространството.

Направени са нововъведения, който се надявам да ви разнообразят времето на престой тука, и да съкратят лутането ви в ГОЛЕМИЯТ и ТРУДЕН Духовен Път

Новото меню над заглавната линия съдържа повечето от важните връзки в Трудния Сайт. То предлага и доста удобства, като показване на нови мнения във форумите, нови лични съобщения, място за влизане и излизане от сайта, нови книги, и още куп глезотийки, които и аз самият не помня.
Обещавам да допълня менюто с всичко, което бихте желали да има в него, и което е по възможностите ми да направя.

Сменен е и блокът показващ новите мнения в Трудните Форуми.
Сега имате възможност да прочетете началото на всяко мнение, да видите аватара на пишещият, времето на написването, форумът където е написано и... не знам какво още.

Лявото основно меню е малко променено и поразместено, така че ще трябва да свикнете наново с него.

За влизането в Книгата за гости се изисква парола, която е видима, ако щракнете в менюто на "Книга за Гости".
Не си спомям да има друг вход за книгата, но ако има, то със сигурност там няма показана парола...
Тази промяна бе наложена от зачестилите прояви на роботен спам.

В "Полезен Блок" е поставен "фотограф" на вашите IP номера
Ако някой не си го знае, или иска да го провери за момента, щракнете върху "Твоето IP".

Бих се радвал, ако дадете отзиви за скоростта на връзката след последните промени, за да бъде оптимизирана и носеща по-малко ругатни

Моля да бъда извинен за все по-радкото и появяване във Форумите, и за дългото ми отсъствие от Трудния Чат

С Любов
Труден

----------
----------

МнениеПуснато на: 29 03 2005 14:47
 Заглавие: Промени в новите промени :-)

Поради спадане на скоростта на зареждане, и оплаквания предизвикани от този факт, се налагат следните промени:

- върнат е стария централен блок за новите мнения във Форумите
- изключени са функциите на новото меню, показващи администратори на линия, членове на линия, нови мнения във форумите и нови лични съобщения.

Ако това не помага и скоростта все още е незадоволителна, моля напишете своите оплаквания, и ще бъдат взети необходимите мерки.

Ако се наложи, може да се махне изцяло новото меню.

----------
----------

МнениеПуснато на: 30 03 2005 10:25
 Заглавие:

Пропуснал съм да уведомя, че от коло две седмици, Truden Web Site се зарежда с Английски основен език.

Съветвам ви да се "логвате" в своя профил след като превключите на Български език.
В противен случай бихте могли да изпитате проблеми с постоянното превключване на избраната от вас страница на Английски език.

Регистрирация: Apr 30, 2004
Местожителство: България, Златица

МнениеПуснато на: 30 03 2005 12:33
 Заглавие:

При мен се получи обратното обаче - презареждаше ми страницата постоянно, но на български език.Успях да се логна едва когато реших да пробвам докато съм още на английската страница.
Това за информация, ако на някой се случи обратния вариант.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати писмото Посетете сайта на потребителяICQ Номер
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 30 03 2005 13:08
 Заглавие:

Ако сте разглеждали сайта дълго време на Български, минавайки на Английски, всяко следващо отваряне на страница ще ви връща в Българските страници.
Същото е валидно и при обратния вариант.

Ако този проблем е пречка за вас, изтрийте всички бисквитки ("кукита") на truden.com и пробвайте на ново.

Този проблем се проявява само с Internet Explorer, и е негова грешка, а не грешка на Трудния Сайт.

Не съществува възможност да не можете да се логнете на Български, а да го направите на Английски.
Този ФАКТ за мене е необясним... но... всичко е възможно...

Светлина
Светлина

Регистрирация: Sep 10, 2003

МнениеПуснато на: 02 05 2005 20:12
 Заглавие:

Здравей Труден,
много се радвам, за свежите прoмени в сайта,но ми е малко трудно да се ориентирам.
Искам да те питам за блока за новите съобщения във форумите...
Как ще разбирам коя тема е нова и коя стара ?
Трябва да се ровим във всички форуми ли?

http://oceansoul.truden.com/
Truden
----------
----------

МнениеПуснато на: 02 05 2005 21:30
 Заглавие:

Сега ако погледнеш на менюто-лента, ще видиш че има съобщение за ново мнение във Форумите (това е ако си се "регнала")
Освен това, всички нови секции и теми с нови мнения, се виждат с по-тъмни иконки, когато отворите Форумите.

Напоследък Форумите малко позамряха, и се случва така, че в блокът стоят теми, които не отоговарят на естеството, което Трудния Сайт има.

Ако Форумите се посъживят, ще върнем блокчето отново на първа страница...

----------
----------

МнениеПуснато на: 31 07 2005 15:40
 Заглавие:

В централния блок ("Добре Дошли в Трудния Сайт") на първа страница е добавена връзка към малки съвети и обяснения, като начална помощ в разглеждането на Трудния Сайт.
Всички въпроси и предложения, моля да бъдат отнасяни във форум "Помощ" или лично към Администрацията на сайта от "Контакт" - менюто в ляво и менюто лента.

----------
----------

МнениеПуснато на: 01 08 2005 23:14
 Заглавие:

Работи се върху подобравяне на секцията "Трудни Игри" в TWS.
Поради технически причини временно се спира изискването за представяне, преди да може да играете.
В няколко дневен срок промените ще бъдат направени, нови игри ще бъдят добавени (около петдесет) и изискването за представяне ще бъде върнато.

Желая ви приятно забавление

----------
----------

МнениеПуснато на: 03 08 2005 18:12
 Заглавие:

В секцията "Коментирани Статии" (менюто в ляво - Статии и Новини) е добавена възможността да се видят последните тридесет (30) коментара направени по статии, поезия, новини и всичко публикувано в секцията Статии и Новини на TWS.

Това ще улесни следенето на коментарите, във вашите публикации.

---

Пре-подредено е менюто-блок в лявата страна на TWS.
Надявам се, че оплакванията по повод СЛОЖНОСТТА на Трудния Сайт ще намалеят.
Нищо не е добавяно и отнемано от менюто.
Само са разменени местата на връзките към секциите и са подредени по начин, който ми се струва най-лесен за навигиране в съдържанието на TWS.

Приемат се всякакви препоръки в това отношение. ...И не само в това...

Създайте нова темаНапишете отговор Truden Web Site Форуми » Помощ Иди на страница 1, 2  Следваща

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети